Skip to main content

Topic: ARIES XJW 120 (Read 18961 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ARIES XJW 120

Reply #46
Svaka cast miso. Cekamo tu boju :)


Odg: ARIES XJW 120

Reply #48
Evo jedna Home Made puvalica, jer original mi nikako nepase ispod kabine, pa sa, se odlucio napraviti nesto sam!





Odg: ARIES XJW 120

Reply #51
i jopet se radilo malo danas , na redu je bio stajni trap!ove pizdarije sto idu preko tockova (valjda blatobrani  :) ) cu isto u staklo presvuci sa par slojeva, tako da mogu izvaditi stirodur!

Odg: ARIES XJW 120

Reply #52
Bog Miso nije me bilo odavno sta reci koju posluku porati sjebana vremena.E da se bacim na temu imam slican motor kao ti uglavnom kubikaza i fergazer su isti taj motor sam kratko koristio na mom pokojnom huskyu problem je sto imaju manje od jednog konja i problem im je gonit prob davi se i grije podosta ja sam problem rjesio time sto sam stavio ferkazer od motorke PARTNER-400 pali i radi ko sat evo ti i video da vidis kako to izgleda na motoru sam vratio original rucno paljenje jer je trebalo dosta kurblanja dok bi ga postimao ali kako se vidi pali na ruku ko  sat.    trimer        

Odg: ARIES XJW 120

Reply #53
samo da eliminiram sumnje da se vrti van centra to je tako mob zabiljezio (ili mozda vidi bolje od mene) :)

Odg: ARIES XJW 120

Reply #54
miso svaka cast na trudu,predivno izgleda u gradnji a mogu mislit kako ce dobro izgledati kad bude gotov  :)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: ARIES XJW 120

Reply #55
Hebo mater,  Nije mi bas uspjeo lakiranje, otisla mi je boja ispod ljepljive trake, na to mi se povracalo, i onda sam popizdio i opleo sve u crno!  na kraju karajeva bas me briga, bitno da leti!

Odg: ARIES XJW 120

Reply #56
Bog Miso nije me bilo odavno sta reci koju posluku porati sjebana vremena.E da se bacim na temu imam slican motor kao ti uglavnom kubikaza i fergazer su isti taj motor sam kratko koristio na mom pokojnom huskyu problem je sto imaju manje od jednog konja i problem im je gonit prob davi se i grije podosta ja sam problem rjesio time sto sam stavio ferkazer od motorke PARTNER-400 pali i radi ko sat evo ti i video da vidis kako to izgleda na motoru sam vratio original rucno paljenje jer je trebalo dosta kurblanja dok bi ga postimao ali kako se vidi pali na ruku ko  sat.    trimer        
Pozdrv Škunex!!! kolega vidjet cu imam par raznih propova, pa cemo izmjeriti potisak, a na kraju ako nebude valjalo imam kolegu koji ima servis pa cu od njega nabaviti koji karb da isprobam!


Odg: ARIES XJW 120

Reply #58
Nemoj zajebavati miso i sa ovom crnom izgleda mocno, de ti to zavrsi pa da vidimo i maiden, sretno.

Odg: ARIES XJW 120

Reply #59
Miso model ti izgleda pre dobro i u crnoj boji djeluje agresivno.vidjet cu danas koi je tocno karburator na mom motoru pa ti javim ali kao sto si rekao prvo probaj sa propovima pa u doradu.jesi model farbao sa sprejom ili sa pravim lakom (spricom)