Skip to main content

Topic: Na mlazni pogon (Read 57529 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Na mlazni pogon

Reply #30
Pa zbog takvih znalaca kao što si ti Dragane ja i volim postavljati ovakve postove 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Na mlazni pogon

Reply #31
Živio Josipe
Prisutnost na forumu i postanje shvaćam kao priliku da svi zajedno koji istinski volimo ovaj hobi proširimo svoja saznanja , naučimo nešto novo i to podijelimo s ostalim kolegama modelarima.
Osobno pratim i dosta stranih foruma (RC Universe,Barone Rosso,RC-Network,FlyingGiants,RC Groups).Najveći benefit tih foruma je kvalitetna diskusija, usvajanje i primjena kvalitetnih rješenja pri gradnji, opremanju ili letenju modela , te savjeti iskusnih modelara.
Pozdrav iz Rijeke  :)

Odg: Na mlazni pogon

Reply #32
Večer Dragane , ma  brinem se da se ovaj naš forum ne ''ugasi'' ,pa kojim put iskačem ''iz paštete''.Držim da svi mi trebamo sudjelovati s temama koje poznajemo a ovdje sam upoznao mnogo talentiranih članova, ali neki se umore prije,neki kasnije a manji broj ostane.
Nekoliko velikih experata nas je napustilo  jer ....a znaš već... :(

Note: Što je pjesnik htio reći ?.......ne zamjeri ako i dalje budem iskakao ''iz velikog pakiranja paštete''.
Ugodna večer i LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes



Odg: Na mlazni pogon

Reply #35
Mig 29   Vitaly Robertus
Nakon modela Yak-130 koji je pokupio sve moguće svjetske nagrade , evo novog modela - ma kakvog modela-pravog malog Miga 29.
Pogledajte video i uživajte :
http://www.youtube.com/watch?v=Nj8eJcnN27U

Pozdrav iz Rijeke  :)

Odg: Na mlazni pogon

Reply #36
Hvala Dragane , već neko vrijeme pratim ovog vanzemaljca Robertusa , sve po zanatu uz solidnu državnu novčanu podršku....ali fascinantno i teško da će ga, u skorije vrijeme,netko nadmašiti  8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: Na mlazni pogon

Reply #38
A ovo je najnoviji snimak L-39.....U 0:59 mu se odvojio poklopac prednjeg kotača,ali to nije umanjilo ovaj ''gušt''.

http://www.youtube.com/watch?v=CTDdNq1OjGI
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes



Odg: Na mlazni pogon

Reply #41
Možda jednog dana i kod nas bude jetova, samo treba srediti klubove/piste.
Jer ovako kako je sada je očito loše, uz vrlo rijetke iznimke (i to nažalost daleko od Zg)
ljudi neće ulagati u modele da bi ih trgali po divljim livadama...


Slikao sam malo travu u jednom klubu vani, e da nam je bar ova na pola puta, a ova zadnja je mokri san  ???



Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

Odg: Na mlazni pogon

Reply #42
Dragane i Tom ...hvala vam lijepa 8) 8)
Note: Ovdje u Dalmaciji ima trave i terena ,ali i one poznate ,mislim, zagorske ....Da susedu krepa krava !!! :'(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes