Skip to main content

Topic: Kako svojim najbližima pred oči ? (Read 6055 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kako svojim najbližima pred oči ?

Poštovani piloti i letači.
Evo da Vam opišem današnje poslijepodne u Vukovaru, jer ni jedno poslije današnjeg za mene neće biti isto.
A vjerujem da ni do danas nije nijedno bilo slično ovome.
Krenut ću iz bliže nam Hrvatske povijesti. Svi i sami znadete kakav je bio grozan rat u Vukovaru i koliko je još mina "posijano" po samome gradu i neposrednoj blizini grada.
Ovaj podatak stalno držite u glavi jer je bitan za cijeli text.
Danas me je jedan Vaš član pozvao da ja gledam kako baja leti.
Eto ja pristao.
Lokacija za letenje je pažljivo odabrana i nakon trominutnog razmatranja završili smo kod Gradskog groblja (memorijalno groblje).
Da malo skratim jer možda netko od Vas ide ujutro raditi pa neće sve stiči pročitati.
Prvi let je počeo idealno. Uzlijetanje savršeno. Onda je baja nešto taj avijon vrtio po zraku i pravio nekakve osmice i što je najgore od svega meni je to izgledalo više nego super.
Tvrdio je da avion mirno leti što Vam i ja mogu potvrditi.
Slijetanje je bilo pokraj dva automobila i izvedeno je na savršen način, majke mi tako nježno i precizno sliječu i pravi avioni. Stao je na 5 metara od spomenika našim poginulim braniteljima.
Onda ide drugi let.
Stručnjak ponovo rula avion i pravocrtno polijeće.
Tokom tog leta i ja sam upravljao avionom i mogu Vam priznati da nema ništa lakše od toga  :D ;D :D ;D
Dvije minute sam sigurno letio i normalno da sam nakon toga bio sretan kao mali pas.
E sad baja uzima palicu u ruke. Idealno priprema avion za slijetanje, mi na zemlji počinjemo pljeskati, !!!!!!!avion je krenio u idealnoj putanji prema prostoru za slijetanje !!!!!
!!!!!!!idealno ponire!!!!!!!!!!!! postaje sve manji???????? pa ljudi moj avion bježi od nas!!!!
Avion je pobjegao. :-[ :-[
Zadnji puta smo ga vidjeli kako blago ponire iza šume.
Trenutno je 1,5 km u minskom polju, najvjerovatnije, sam je u noči i hladno mu je. :D :D
Mene sad interesira kako će se baja koji je sletio i odletio u minsko polje pojaviti pred svojim najbližima i objasniti im novonastalu situaciju ???????? :D :D :D :D :D :D :D
Mislite li da bi njegova djeca ili stari roditelji mogli imati kakve traume ??????
Znadete li o kome se radi ? Tko je baja sa "avionom u minskom polju" ??? :D :D :D :D :D :D
Ha ha ha nalazi se pokraj mene i neka on sam napiše tko je.
Baja izvoli ja se ode ljudski napit.
Pozdrav ekipi od Ivana iz Osijeka.(ivan-os) :'( :'(
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............


Odg: Kako svojim najbližima pred oči ?

Reply #2
Poštovani piloti i letači.
Evo da Vam opišem današnje poslijepodne u Vukovaru, jer ni jedno poslije današnjeg za mene neće biti isto.
A vjerujem da ni do danas nije nijedno bilo slično ovome.
Krenut ću iz bliže nam Hrvatske povijesti. Svi i sami znadete kakav je bio grozan rat u Vukovaru i koliko je još mina "posijano" po samome gradu i neposrednoj blizini grada.
Ovaj podatak stalno držite u glavi jer je bitan za cijeli text.
Danas me je jedan Vaš član pozvao da ja gledam kako baja leti.
Eto ja pristao.
Lokacija za letenje je pažljivo odabrana i nakon trominutnog razmatranja završili smo kod Gradskog groblja (memorijalno groblje).
Da malo skratim jer možda netko od Vas ide ujutro raditi pa neće sve stiči pročitati.
Prvi let je počeo idealno. Uzlijetanje savršeno. Onda je baja nešto taj avijon vrtio po zraku i pravio nekakve osmice i što je najgore od svega meni je to izgledalo više nego super.
Tvrdio je da avion mirno leti što Vam i ja mogu potvrditi.
Slijetanje je bilo pokraj dva automobila i izvedeno je na savršen način, majke mi tako nježno i precizno sliječu i pravi avioni. Stao je na 5 metara od spomenika našim poginulim braniteljima.
Onda ide drugi let.
Stručnjak ponovo rula avion i pravocrtno polijeće.
Tokom tog leta i ja sam upravljao avionom i mogu Vam priznati da nema ništa lakše od toga  :D ;D :D ;D
Dvije minute sam sigurno letio i normalno da sam nakon toga bio sretan kao mali pas.
E sad baja uzima palicu u ruke. Idealno priprema avion za slijetanje, mi na zemlji počinjemo pljeskati, !!!!!!!avion je krenio u idealnoj putanji prema prostoru za slijetanje !!!!!
!!!!!!!idealno ponire!!!!!!!!!!!! postaje sve manji???????? pa ljudi moj avion bježi od nas!!!!
Avion je pobjegao. :-[ :-[
Zadnji puta smo ga vidjeli kako blago ponire iza šume.
Trenutno je 1,5 km u minskom polju, najvjerovatnije, sam je u noči i hladno mu je. :D :D
Mene sad interesira kako će se baja koji je sletio i odletio u minsko polje pojaviti pred svojim najbližima i objasniti im novonastalu situaciju ???????? :D :D :D :D :D :D :D
Mislite li da bi njegova djeca ili stari roditelji mogli imati kakve traume ??????
Znadete li o kome se radi ? Tko je baja sa "avionom u minskom polju" ??? :D :D :D :D :D :D
Ha ha ha nalazi se pokraj mene i neka on sam napiše tko je.
Baja izvoli ja se ode ljudski napit.
Pozdrav ekipi od Ivana iz Osijeka.(ivan-os) :'( :'(
pa to si sve mogao u tri rijeci,a ti razvukao kao gladan ???

Odg: Kako svojim najbližima pred oči ?

Reply #3
Zbog čega je pobjegao od vas? I to u minsko polje  ???
Prijatelju moj, on je pobjegao od ivan-os.
Mora da je avion imao razlog, i to veliki, kad je pobjegao od gazde.
Što se tiće minskih polja, ona skoro da vode u odnosu na neminirana područja u Vukovaru.
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: Kako svojim najbližima pred oči ?

Reply #4
pretpostavljam da je u avionu i onaj novi setup ...... (gljiva,regler i lipo)

ivane sada onaj stari setup u onu moju censu i nastavi letenje
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Kako svojim najbližima pred oči ?

Reply #5
pretpostavljam da je u avionu i onaj novi setup ...... (gljiva,regler i lipo)

ivane sada onaj stari setup u onu moju censu i nastavi letenje

Tako ce marijo i bit najvjerojatnije.Al opet se ja tebi ubrzo javim za takav isti setup ponovo.Ti imas dobre setupe,samo imaju manu da bjeze od mene. :D
Taj setup je dobar za zatvorenike.lega posalji ih par u zatvor i za 10 dana zatvori prazni. :D :D :D :D
Brzo i efikasno lomim elise.Dolazim na vas poziv.

Odg: Kako svojim najbližima pred oči ?

Reply #6
a jel se kolega Zlatan oglasio o ovom gubitku bez bitke?

da li si razmišljao da uzmeš jedan helikopter ... na njega staviš udicu (malo vecu) i upecaš izgubljeni model
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Kako svojim najbližima pred oči ?

Reply #7

pa to si sve mogao u tri rijeci,a ti razvukao kao gladan ???
[/quote]
nemoj tako prijatelju, izvorni text je skračivan četiri puta  ;D
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: Kako svojim najbližima pred oči ?

Reply #8
a jel se kolega Zlatan oglasio o ovom gubitku bez bitke?

da li si razmišljao da uzmeš jedan helikopter ... na njega staviš udicu (malo vecu) i upecaš izgubljeni model
Cijela eskadrila i svi Helikopteri u Hrvata ga ne bi pronašli.
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: Kako svojim najbližima pred oči ?

Reply #9
a jel se kolega Zlatan oglasio o ovom gubitku bez bitke?

da li si razmišljao da uzmeš jedan helikopter ... na njega staviš udicu (malo vecu) i upecaš izgubljeni model
Cijela eskadrila i svi Helikopteri u Hrvata ga ne bi pronašli.

obican puk ima dojam da ste letjeli na nekoj padini ili na litici i da je model fulao prostor sljetanja dužine od 2 metra i nastavio preko litice padati daleeeekoooo daleeekkoooo

 ::)
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Kako svojim najbližima pred oči ?

Reply #10
a jel se kolega Zlatan oglasio o ovom gubitku bez bitke?

da li si razmišljao da uzmeš jedan helikopter ... na njega staviš udicu (malo vecu) i upecaš izgubljeni model
Cijela eskadrila i svi Helikopteri u Hrvata ga ne bi pronašli.

obican puk ima dojam da ste letjeli na nekoj padini ili na litici i da je model fulao prostor sljetanja dužine od 2 metra i nastavio preko litice padati daleeeekoooo daleeekkoooo

 ::)

Tu negdje,uglavnom  prica nije dobro zavrsila :D
Brzo i efikasno lomim elise.Dolazim na vas poziv.