Skip to main content

Topic: 2012. što će biti???? (Read 6926 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2012. što će biti????

Kako je ono Diogen u build logu 101 rekao da ima vremena , daleko je 2012.., tako se na sve više strana razvija diskusija o toj godini i što će biti...al kako moj stari kaže :  živi život svaki dan jer nikad neznaš što će biti sutra i uživaj!!! tako vam evo malo papra pa pogledajte malo ako niste i uživajte u svemu...End of the world 12.12.2012? « Hijack Hacker
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: 2012. što će biti????

Reply #1
2012 nas ceka veliki preokret! nece bit kraj svijeta, vec ce zavladat nove tehnologije... i bit ce kao novi ( napredni) pocetak za nasu vrstu... volim puno citata o tome, i to sto sam procitao sam tako shvatio!  ;D
lp Nikola

Odg: 2012. što će biti????

Reply #2
mislim da ce 2012 burek biti preko 12kn?!  ;)






Odg: 2012. što će biti????

Reply #8
ja sam metanol freak, a gorivo je sve skuplje tak da sam najebo kak god okrenes. :'(

inace sam vise za vino...
struja zakon, nitro USTAV

Odg: 2012. što će biti????

Reply #9
pzd je otvorio jako dobru temu....
jedan od hobija mi je pracenje toga.....

zajedno sa kalendarom Maja detaljno proucavam clanke o planet X teoriji

da ne pišem puno psihodelicne postove dovoljno je malo ramisliti o ovim svakodnevnim potresima koji su krenuli
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: 2012. što će biti????

Reply #10
tu tak i tak ne možemo ništa napraviti do sad smo napravili već i previše, lošeg na žalost
 
samo svako malo se predviđa neki apokliptični kraj pa još niš ili je to proces koji se događa ipak na jedno duže vremensko razdoblje a ne preko noći
 
pogledaj vijesti pa ti bude svega dosta, kaj treba još nešto više
 
moguća je neka apokalipsa da nestane civilizacija kakvu znamu ali kako istraživanja pokazuju nebi bilo prvi put
 
netko će ipak preživjeti samo pitanje je jel to budu sretnici ili ne

Odg: 2012. što će biti????

Reply #11
cujem da ce burek na 15kn..kajba piva jefinoga sa 40kn na 60 a ova kvalitetna na 120kn za metanolce losa prognoza kayu litra preko 30eu...a ya nase postovane elektonase LipO 20c preko 25 dolara .....slutim na krzu zestoku....i da ce izbiti 3S.v rat zatim revolucija pa komunizam pa bude i sve tako da ce se vrtiti u krug ali jednostavno lose :'( :'(
i daska ce letjeti ako stavimo motor

Odg: 2012. što će biti????

Reply #12
Ja ne vjerujem u sva ta poročanstva, jer da su istinita, povijesti nebi ni bilo.

Pa pošto danas svako može biti prorok, biti ću i ja: prema meni, 2012. godine dogadjati će se ovo:

-Diogen objavljuje postove o presvlaćenju krila upotrebom 'medicinskog mylara' iz kutije prve pomoći HRN...
-Hsaragai odobren zahtjev za slovensko državljanstvo;
-Marijom objavljuje temu: ugradnja setupa bez upotrebe epoxy-a;
-B.A, poznati 'gazda od Foruma' i ljubitelj bilo čega vezanog uz ZGB objavljuje zbirku kajkavske poezije
pod naslovom: 'Na Jelačić Placu taubeki bežiju'...
-Jedan poznati 'modelar' i enciklopedista svih saznanja ljudskog roda, objavljuje niz tema i postova sa ciljem 'Navodnjavanje Kanala kako bi njime mogli ploviti kruzeri'..
itd...
ostale neizbježne dogažaje 2012. g napišite dalje sami!


Damir

Odg: 2012. što će biti????

Reply #13
Dodao bih, ako smijem:
 1. 2,4 GHz, komu to treba pored sjajnih 5 i nadolazećih 10 GHz?
 2. homologacija, špedicija, carina i drugi papiri pred ulazak u EU,
 3. kad će nam vatrogasci ponovo dozvolit roštiljat na kanalu???
 4. novi materijal "Mylaron", čvrst k'o čelik, lagan k'o pero, lijepi se vodom!!!
I da, naravno, Apophis nas je fulao ovaj put, imamo fore još parsto godina, je.. nam se!
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: 2012. što će biti????

Reply #14
by:spostovani doctor f5j Diogen -Hsaragai odobren zahtjev za slovensko državljanstvo;D :D :D :D :D :D :D
i daska ce letjeti ako stavimo motor