Skip to main content

Topic: "registered mail" dostava iz HobbyKinga (Read 3203 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

"registered mail" dostava iz HobbyKinga

Pozdrav,

koliko otprilike traje paketu iz HobbyKinga da stigne u ruke ako je poslan kao "registered mail"?

tracking no# na Hong Kong pošti kaže da je paket izašao iz kine prije mjesec dana, a još ništa nije stiglo! Jel' to nose pješke ili kako?

Air Parcel paketi imaju uredno vidljive točke svog putovanja od Kine do Zagreba i stižu unutar mjesec dana ali s ovim me ubi čekanje, a još k tome nema informacija gdje je paket.

Samo za usporedbu, naručih ball linkove iz Kanade, stiglo doma za 6 dana!

Pozdrav!

Odg: "registered mail" dostava iz HobbyKinga

Reply #1
Stići će ti.. meni je USB kabl iz HK-a putovao oko 2 mj. Meni to čekanje isto povremeno ide n....

Kad mi je nešto hitno.. onda naručim iz uk-a, http://www.giantcod.co.uk/
Uglavnom naručim u ponedjeljak, a u petak je već ugrađeno u model ;) jedino je cjena dosta viša.. u prosjeku sve što je u dolarima računaš u funtama..

odnos je 5,5 kn hobby king , UK 8,5kn

Odg: "registered mail" dostava iz HobbyKinga

Reply #2
ips.posta.hr - upisi broj posiljke, izbaci ti gdje se nalazi ali pretpostavljam da je kao obican paket pa takvi ni nemaju pracenje a i put im obicno traje duze nego ovim malo vecima

Odg: "registered mail" dostava iz HobbyKinga

Reply #3
ips.posta.hr je za air parcel i slične pakete, registered mail se ne prikazuje

2 mjeseca za usb kabel koji stane u kovertu? Uf!  :o
Takve stvari sam uredno primao unutar 3 tjedna, što god bilo u pitanju.

Iako, unazad nekoliko mjeseci je sva pošta iz Kine jako usporila. Valjda su srezali broj letova zbog recesije ili tko zna čega.

Pozdrav

Odg: "registered mail" dostava iz HobbyKinga

Reply #4
Bilo objava od pošte  da sad paketi idu preko Rusije. :'( :'( :'( :'(
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: "registered mail" dostava iz HobbyKinga

Reply #5
ips.posta.hr - upisi broj posiljke, izbaci ti gdje se nalazi ali pretpostavljam da je kao obican paket pa takvi ni nemaju pracenje a i put im obicno traje duze nego ovim malo vecima

Super.. za ovo nisam znao... da sam barem to jučer pročitao prije nego šta sam počeo pisati pismo namjere servocity-u na račun njihovog trackinga :) :) ;D