Skip to main content

Topic: PRAVILNIK O LETENJU RC MODELA (Read 10113 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: PRAVILNIK O LETENJU RC MODELA

Reply #15
Dečki jeste kad pili "istarsku supu"? kad dodjem kod Vas očekujem i to jer to je prava cuga za prave letače!!!! ko je nije probao nezna što je propustio.... :D :D ;)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: PRAVILNIK O LETENJU RC MODELA

Reply #16
Mira je zakon.....
 
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe


Odg: PRAVILNIK O LETENJU RC MODELA

Reply #18
eeee sad kolega DIOGEN sam uvredjen ALI JAKO JAKO mislim stvarno nije uredu da nekoga nazivate pocetnikom a i nepoznajete me i nikad me niste vidjeli to bi bilo kao da vas ja nazovem pocetnikom ali stvarno nije uredu neznam po kojima zakljucima  ste to procjenili ali da znate sta ja letim i kako nebi to mislili ja mozda imam samo 16g i bavim se modelarstvom 7g ali vjerujte mi naletio sam se svega i svacega i pnoge ljude upoznao i od njih popricao i usput stari mi je pilot i mnogi u mojoj porodici su piloti i od njih sam dosta toga naucio
zato kolega diogen nemojte odmah nekoga nazvati pocetnikom ja vas uvjeravam mozda jesam mlad i kratko se bavim ali znam dosta toga i nisam djaba zamjenio pzd mjesto u aeroklubu borovo kao nastavnik modelarstva

dobro dosao prijatelju.nema razloga za ljutnju.pocetnik ti pise iznad nika.najbolje da zamolis moderatora da to izbrise.


Odg: PRAVILNIK O LETENJU RC MODELA

Reply #20
RECEPT:istarska supa;  litra crnog vina(po mogučnosti teran ili merlot), žlica šećera ,malo bibera , malo maslinova ulja(domačeg), i prepečeni kruh sa žara umočen u sve to....mmmmmmmm
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: PRAVILNIK O LETENJU RC MODELA

Reply #21
Zac gdje komentar? ili upravo spravljaš pa kad probaš budeš bacio komentar... ;)   samo da se zna ! ko pojede kruh pleše pod stolom::::...... :D :D :D :D ja upravo lagano pijuckam.........
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar


Odg: PRAVILNIK O LETENJU RC MODELA

Reply #23
ma iz iskustva ti kažem -jako čudno ovo piće utjeće na žene... ma što su poslije supe u stanju radit... a najbolje od svega je da se sutra ničeg nesjećaju.... :D :D
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar


Odg: PRAVILNIK O LETENJU RC MODELA

Reply #25
kaj mozda sa mirom markovic? :D
struja zakon, nitro USTAV


Odg: PRAVILNIK O LETENJU RC MODELA

Reply #27
da to  nije  bila možda demira :D
dobar dam ISTO TAKO I  dobro mečem
magic 3d --FUNTANA V2 --OS MAX 46 AX

Odg: PRAVILNIK O LETENJU RC MODELA

Reply #28
RECEPT:istarska supa;  litra crnog vina(po mogučnosti teran ili merlot), žlica šećera ,malo bibera , malo maslinova ulja(domačeg), i prepečeni kruh sa žara umočen u sve to....mmmmmmmm


imam dve sogorice.... jedna hoda sa istrijanom druga sa bracaninom. bracanin pije gemist, a i istrijan. probali smo supicu,,, hm, mozda ne zna slozit kak treba ...

Odg: PRAVILNIK O LETENJU RC MODELA

Reply #29
da to  nije  bila možda demira :D

Novi namet se uvodi početkom godine a zove se "ućešće"
 
Svi oni koji zapošljavaju radnice a iste su zatrudnile nakon zasnivanja radnog odnosa poslodavci po novom za njih plaćaju ućešće.
 
To je mjera protiv mobinga i drugih oblika iskorištavanja na poslu.
 
Dakle poslodavac plaća ućešće ako je učestvoval a ako nije opet plaća da mu nebi palo na pamet da ne pridonese učešćem.
 
Nikad kraja tim porezima  :)