Skip to main content

Topic: proxxon (Read 13916 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: proxxon

Reply #15
BAS 380 G
imas u ovome tvome www iveoma dobra je jer imas tanjirastu brusilicu koja je veoma dobra i neophodna ne samo u modelarstvu,
na takvoj obradjujes i matale,drvo,plastiku
a ovo je moj proizvod, Austrija,Portugal,Swedska,Svicarska,Japan,USA i naravno Njemacka su zemlje gdje ova moja masina radi

Odg: proxxon

Reply #16
Ova ne izgleda loše, košta oko 1150 kn, a u njemačkoj je oko 150 kn jeftinija
Tko umre  na jesen, za njega nema zime.

Odg: proxxon

Reply #17
to bih ti najtoplije preporucio ja,
smanjiti brzinu je veoma sitan poduhvat i nabaviti za nju list pile sirine 3mm ali za rezanje metala sa brojem zuba na 1 coll 12 i imat ces cisti rez a mozes rezati debeli alu i mesing kao i sve vrste plastika

Odg: proxxon

Reply #18
to bih ti najtoplije preporucio ja,
Ok, hvala na savjetu. Ova pila što se ujedno pretvara u brusni disk (BAS 380G) ipak košta "malo"
previše za moje potrebe (oko 800 europskih novaca).
Tko umre  na jesen, za njega nema zime.

Odg: proxxon

Reply #19
Ja imam Proxxon busilicu i zadovoljan sam s njom. Na 220V. Nije nesto posebno dobra ali je bolja od minicrafta koji je nekad bio zakon. Imao sam i dremela i ono sto mi se ne svidja je sto nema klasicnu steznu glavu pa ne mozes koristiti standardni alat, za razliku od prije spomenutih.

Pozdrav
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: proxxon

Reply #20
dremel IMA veoma lijepu klasicnu steznu glavu i ona veoma precizno ide,imam ju,
ja u nju sve dodatne alate stezem

Odg: proxxon

Reply #21
Može link na tu bušilicu sa univerzalnom steznom glavom? Na njihovom web siteu nisam našao.

Pozdrav
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: proxxon

Reply #22
Može link na tu bušilicu sa univerzalnom steznom glavom? Na njihovom web siteu nisam našao.

Pozdrav

za dan ili dva moci cu ti reci znam da sam ju kupio u jako velikoj trgovini alatom,nisam obratio paznju na proizvodjaca ali je na poledjini pisalo da odgovara za moju lijepu spravicu,
strpi se,kostalo je 5$