Skip to main content

Topic: Vladimir Model's ELF (Read 41389 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Vladimir Model's ELF

Reply #45
Zakon!! Ja nisam bio te srece - prosao sam jedno 11-12 termala kroz let, tj. ni u jednom trenutku nisam isao bas visoko...

Odg: Vladimir Model's ELF

Reply #46
Ooo pa vi onda znate gdje bi tu u blizini mogla biti kakva livada?
Spremam se ujutro vatat' termiku a ovo mjesto mi je li-la :)
Dobro za termiku i lagani slope ali ne zelim varat sa vjetricem ubrdo...

Pa skokneš do gospona Remote-a i pred ulaz u Pučišča imaš livadica, jes da su u udolini, al možeš čukat tamo, ako ideš od Supetra do Nerežišća imaš prije nerežišća livadica, pogledaj malo google maps !

Odg: Vladimir Model's ELF

Reply #47
@Denise, sve točno za lokacije i društvo  ,ali tamo sam tek u Rujnu.... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Vladimir Model's ELF

Reply #48
A onda niš od cuge za Zed-a, a eto, bar da zna di ima za letit ak mu se vozika po Braču!

Odg: Vladimir Model's ELF

Reply #49
Hvala Nisde!
Trenutno letim na krizanju poslije Bobovisca, nasuli su neki sljunak pa tamo parkiram :)

Odg: Vladimir Model's ELF

Reply #50
Danas pozdravi stižu sa Vidove Gore, samo za kolegu Mesa!
Mislio sam da će vjetar loše djelovati na Elfa, ali držao se junački. Malo sam se zeznuo na drugom slijetanju, podvukao me hladni podtlak malo prebrzo dolje pa nisam sletio u ruku (uploadam video), ali eto. ELF - ljubav :)

Odg: Vladimir Model's ELF

Reply #51
Druze, a da se sada malo okupas u moru :D

Odg: Vladimir Model's ELF

Reply #52
Ko se jos po zvizdanu kupa :)
Morao sam ic vidit Vidovu Goru...12 godina dolazim ovdje a nikad nisam bio :)

Odg: Vladimir Model's ELF

Reply #53
@Zed , prvo i prvo ....slike su za izložbu...svi koji su letjeli padinsko ,znaju što govorim.U području Vidove Gore ,kao što si iskusio ,ima dosta jakih silaznih strujanja,ali vidim i čujem da si sve savladao bez problema.Hvala na javljanju i želim Ti još ugodnih trenutaka na ''mom'' otoku.... ;)

@Coljo , dobro je Zed odgovorio za kupanje , a ja dodajem da je ono samo za ''seljake''... :D ;D..LP
Mes
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: Vladimir Model's ELF

Reply #55
Pa stari ovo je super ...jak vjetar  na ''refule''  >:(..držim da će Ti Brač ostati u dobrom sjećanju..Veliki pozdrav :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Vladimir Model's ELF

Reply #56
Hvala Mes...kako ne bi ostao u dobrom sjećanju...prvi pravi slope na kojem letim pa odmah najviši vrh Jadrana :)

Odg: Vladimir Model's ELF

Reply #57
Eto i prvog krša, moram se pohvaliti :D


Od silnog tekmanja sa Saletom danas odlučio sam Colju pogodit Elfom, a Elf me počastio odljepljenim repom i napuknutim boomom :-\
Već je sve sređeno, rep zaljepljen a boom omotan sa par dlaka kevlara da se crack ne širi dalje. Sad čekam da se posuši sve pa da odrežem višak! Nadam se da sam dobro odlučio što se tiče omotavanja kevlarom, crack je sa gornje strane (naravno gdje je boom već zasječen odlučio se dalje zasjeć').


Sale, svaka čast, letenje u paru je jedno deset puta bolje, pogotovo kad imamo iste modele. Nisam se dugo ovoliko zabavio na livadi.
Naravno par đireva prije sam objesio vijun na drvo, svidjelo mu se i odlučio je pobijedit rundu tako da ostane visit gore he he...




Odg: Vladimir Model's ELF

Reply #58
Ajmo Boha di je taj avion...di si zapeo? :)


Treba jos ekipe na livadi, Sale i ja stalno slijećemo u sekundu :P :P

Odg: Vladimir Model's ELF

Reply #59
Avion u ZG čeka dovršetak, a ja se bučkam na jadranu.
Svakako ćemo se mi naći na livadi.
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...