Skip to main content

Poll

Što su chemtrailsi ?

  • -Posljedica izgaranja goriva i prolaska aviona na većim visinama
    18 (58.1%)
  • -Smišljeno djelovanje u svrhu kontrole klime i drugih ciljeva globalne zavjere
    13 (41.9%)

Total Members Voted: 29

Voting closed: October 08, 2014, 08:32:11 pm

Topic: Chemtrailsi nad Zagrebom.. (Read 50822 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #152
Krešimir Mišak i njegova emisija su tragikomični odraz obrazovnog profila Hr. društva. Komedija je to što se može čuti i vidjeti u emisiji, a tragedija je to što mnogi vjeruju u te bedastoće.
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #153
Ne znam, u par navrata su se teorije zavjere pokazale tocnima.


Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #155
Znam da je ova tema u Birtiji al jel bi se moglo to zbrisat ili glasat da se izbrise!? :) .. Ili ima neki fičr da ju sakrijem/blokiram/maknem?!
Ima hrpu mjesta na internetu gdje se moze trovat ljude s takvim temama ... mislim da ovaj forum nije takvo mjesto ...


Lp,
Marko

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #156
Ma pusti bar se imamo cemu smijati :P


Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #158
Jbte vas kao da netko tjera da citate ovu temu, toliko dramite tu. Lagano odjebes ovu temu to jest ne otvaras nju i problem rijesen. Jel tako... naravno da je tako.

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #159
Ne tjera me naravno ... ali kazem ima drugih mjesta na internetu gdje se o tom moze raspravljati ... trujete forum bezveze

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #160
Ajde bar ima veze sa letecim napravama 8)

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #161
Evo npr sada otvorim FF i vidim devet objava na FF. Procitam naslove i otvorim samo one koji me interesiraju, druge ne otvaram, Jednostavno zar ne  :)

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #162
Mozda su i vase teme nekome nezanimljive. Neki ljudi nevide dalje od nosa.
Nemogu shvatiti da bi neki odredjivali drugima sta da pisu.

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #163
sve sami zweinsteini! :)


btw. ovo je tematski forum ... i ako sam nesto pisao sta nema veze s temom ovog foruma... nisam kenjo na 11 stranica! :D


Bog i Hrvati

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #164
Temarski forum da. Zato je ova tema u birtiji. U jednom djelu foruma se raspravlja o tome kako se mnogi odjavljuju sa foruma.
Mozda se ovdje vidi odgovor na temu osipanja clanstva. Pise kod tebe da si glavna faca a napisao si da drugi kenjaju na forumu.