Skip to main content

Topic: čamac za prihranu u izradi (Read 27930 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: čamac za prihranu u izradi

Reply #45
Misliš da povečam ruku serva i da idem na zadnju rupu ?
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!


Odg: čamac za prihranu u izradi

Reply #47
Evo da mało osvjezim temu. Odlucio sam se na Styrodur są gornjim ojacanjem od lesonita koji budę lakiran. Stirodur sam rezao są zicom.
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

Odg: čamac za prihranu u izradi

Reply #48
KOja je svrha ovog tunela  kroz sredinu dna?

Odg: čamac za prihranu u izradi

Reply #49
Katamaran trup. Nisam ga  ljepio nego Stirodur debljine 100mm izrezivao są zicom da dobijem trup u komadu. A u sredinu ide prop za pogon.
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

Odg: čamac za prihranu u izradi

Reply #50
Projekat i slike idu dalje. U pripremi od plastike 2 kipe sistem za razvlačenje i elektronika. Sve radim ručno i plastiku lijepim trenutnim ljepilom plus hotglue
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

Odg: čamac za prihranu u izradi

Reply #51
Kolega svati ovo dobro namjerno....

to nije katamaran... i sve što katamaran nudi kao dobro tvoj trup nema...
to je jednotrupac sa tunelom za smještaj propelera...
ovakvim smještajem osovine  više dižeš trup u zrak nego ga guraš naprijed...
kako će svo opterećenje tog plovila ići na taj lesonit.. podižeš težište cjelog plovila i dobit ćeš nestabilno plovilo.


Odg: čamac za prihranu u izradi

Reply #52
Projekat u finišu. Samo još elektroniku poslozim strimam ga i na posao.
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

Odg: čamac za prihranu u izradi

Reply #53
Gle imaš tomeka, kad sam bil kod tebe ni ga bilo.
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: čamac za prihranu u izradi

Reply #54
Fino fino! Baš me zanima kako ide!
Jesi li nabavio esc?

Odg: čamac za prihranu u izradi

Reply #55
Gle imaš tomeka, kad sam bil kod tebe ni ga bilo.

Ma bil je ali ne u radioni. odlično mu poslužila hauba za sastavljanje modela, visina taman da ne boli kičma  :D :D :D -

Ovom prilikom zahvaljujem svima a posebno Marijanu na donaciji ledica te oslalih bitnih dijelova. na kraju kad ga završim izgledat ce ko svemirski brod a ne čamac za prihranu.
Danas sam ga probal u kadi i sa 4 kg-a tereta baca vodu van kade na full gasu, a ja gledal prop kak se vrti a ono mali me umil na brzaka.  :D .

Sad dolazi na red FPV onako iz zajedancije kad se vraćam prema obali da malo posnimim kak to izgleda iz riblje perspektive. :D :D :D .
No šalu na stranu sutra ili preksutra idemo na ozbiljniju plpvidbu da vidim kaj treba mijenjati, ak bu kaj trebalo.
Slike buju naravno išle.
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

Odg: čamac za prihranu u izradi

Reply #56
Fino fino! Baš me zanima kako ide!
Jesi li nabavio esc?

Je je onaj prema preporuci je išel i ne grije se. Ubec imam ali nisam ga ugrađivao jel baš razmišljam da ne koristim ništa preko 1amp, pa mi i netreba. Nego baš si mislim neki svičer na trainer ugraditi da mi pali mali reflektor po noći po potrebi na trenutak.
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

Odg: čamac za prihranu u izradi

Reply #57
Uh uh uh, Poslije desetaak odlično odrađenih ribolova mi otišao motor točnije se zapalio, ali kaj je tu je. Nema velike štete osim pregorenog motora esc-a i par žica. Doslovno je gorjela vatra  :D . Večina dijelova spašena.

Sad Kad mi stignu još neki dijelovi mijenjam kompletni setup i prelazim na air.
 U planu su mi staviti 2 motora-naprijed i jedan nazad. Budem malo o tome popratio slikama kad krenem u izradu.

Onaj osječaj sa jedne strane ogorčanje kaj je sve prešlo u dim a opet sa druge strane sreča kaj projekat ide na modificiranje i ispititivanje svih mogučnosti rc-a  :D :D :D neprocijenjivo...
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!