Skip to main content

Topic: Vikend 30/31.5. (Read 7440 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Vikend 30/31.5.

Hoćemo se naći na nekoj vožnji?
Subota je lijepa i sunčana, a u nedjelju je moguća kišica. Predlažem subotu poslijepodne (negdje iza 15) na Jarunu ili Preljevnici.
Nadam se da se vidimo.  ;D

Odg: Vikend 30/31.5.

Reply #1
Ja sam za

Odg: Vikend 30/31.5.

Reply #2
Ja sam za ali moram dobiti dozvolu od žene i kćerkice :)

Odg: Vikend 30/31.5.

Reply #3
I ? Ja sam dobio slobodno, baka servis je uskočila da se tata može igrati sa ostalom djecom. Kam idemo, Jarun ili Preljevnica ? Ja sam za subotu popodne. Daj se javite, još bi ljudi došlo barem gledati.

Odg: Vikend 30/31.5.

Reply #4
Meni bolje paše Jarun jer se manje moram voziti. Ako se drugačije ne dogovorimo mi smo na Jarunu oko 15:00 u subotu.

Odg: Vikend 30/31.5.

Reply #5
Meni isto odgovara subota u 15h.Jarun može.Žuti spreman!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Vikend 30/31.5.

Reply #6
Onda Jarun, subota 15h. Dolazimo. I meni više paše.

Odg: Vikend 30/31.5.

Reply #7
ok vidimo se ali nerado tamo idem jer nas mogu poterati

Odg: Vikend 30/31.5.

Reply #8
Tko nas može potjerati?
Mislim tjjerali su me ribiči s Preljevnice i šoderice u Zaprešiću, no s Jaruna još nisu.  :(

Odg: Vikend 30/31.5.

Reply #9
Pa Jarun ima plaćene zaštitare i mogu doći i reći nam da se maknemo jer tamo gdje mi vozimo je jedriličarski klub

Odg: Vikend 30/31.5.

Reply #10
Imamo i mi klub,ko ih šiša!!!
Mogu donjeti poveći akunulator za puniti batke pa uzmite punjače sa štipaljkama!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Vikend 30/31.5.

Reply #11
bolje preljvnica ,meni je blize, a i nema dosadnih setaca

Odg: Vikend 30/31.5.

Reply #12
Meni je isto nekak draže Preljevnica, nije da mi je bliže ali mi je komotnije. Al kak god, dođem kam se bu išlo

Odg: Vikend 30/31.5.

Reply #13
Vidimo se danas na Jarunu. Pa možemo drugi put na Preljevnicu.
Meni Preljevnica isto daje bolju dozu privatnosti, ali mi je dalje za voziti i ribiči su me jednom potjerali i nije baš bilo ugodno.
Ono ja s klincem, a oni ne baš previše pristojni. Ni dobar dan, nego "Vadi to van".  :-[

Odg: Vikend 30/31.5.

Reply #14
Nist od Jaruna ne bude...



Osim jedrilicara sve je puno trave i lopoca a i nekakva ograda je