Skip to main content

Topic: Jaguar 280 "balza folija" by Mario (Read 32998 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Jaguar 280 "balza folija" by Mario

Pa da krenem.Nacrt mi je dao jedan kolega sa foruma(Sinisa).I ovim putem se još jednom zahvaljujem na nacrtima . ;) Kao što se vidi i nije baš komplicirano ali zahtjeva nešto malo  vještine kod rezanja,ljepljenja i oblačenja u foliju.Model je dugačak 40cm a raspona 64cm,težinu neznam još 8) .Nešto balze imam nešto će se trebat dokupit,uglavnom balza 1,2,3,4 mm i letvice. :)
SLIKE:

Odg: Jaguar balza folija

Reply #1
Mario Bog!


Kako sam već  rekao Siniši imao sam namjeru i sam graditi Jaguara.
 Evo ti šaljem u prilogu nacrt sa suplementima za Jaguara u pdfu.
Nadam se da će pomoći.


[attachimg=1]

Lp,
I

Odg: Jaguar balza folija

Reply #2
Mario Bog!


Kako sam već  rekao Siniši imao sam namjeru i sam graditi Jaguara.
 Evo ti šaljem u prilogu nacrt sa suplementima za Jaguara u pdfu.
Nadam se da će pomoći.


[attachimg=1]

Lp,
I
@k.i.v:Puno hvala ,dobro će mi doći taj nacrt :)
@Diogen:Neznam kaj da kažem?Jedino ovo:Probat ću ga napravit pa kako ispadne ;)



Odg: Jaguar 280 "balza folija" by Mario

Reply #5
balsa 20/10, 100/10

kaj to znači ?
Cesna 1,6 m nitro
F-14 Playboy edf
Easy Glider Pro
Extra 260 PA
Extra 300 ( pred kraj izrade ), Pitts u izradi


Odg: Jaguar 280 "balza folija" by Mario

Reply #7
Rekao bi da su to dimenzije balze potrebne za izradnju određenog dijela. Bez debljine.
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: Jaguar 280 "balza folija" by Mario

Reply #9
Ti se razlomci odnose na debljinu balze od koje je potrebno izraditi određeni dio.
Zašto ih pišu u obliku razlomka.. neznam.. no francuzi su uvijek u svemu posebni pa vjerojatno postoji neki njima sasvim logičan i prihvatljiv razlog..

LP K.

Odg: Jaguar 280 "balza folija" by Mario

Reply #10
Ti se razlomci odnose na debljinu balze od koje je potrebno izraditi određeni dio.
Zašto ih pišu u obliku razlomka.. neznam.. no francuzi su uvijek u svemu posebni pa vjerojatno postoji neki njima sasvim logičan i prihvatljiv razlog..

LP K.
Crash, pokvario si nam zabavu !  Idemo , dapače već smo počeli raditi model, a ni ne znamo koji nam materijal treba!

Čitanje nacrta - pih, kaj će mi to, ionako improviziram. Glavno je da slikice idu redovito .... sve mi se čini da ću pitati autora da ovo prebacim u "Vic do vica".

"Corde a piano 10/10" - žica 1 mm , klavirska ! :D :D
Damir

Odg: Jaguar 280 "balza folija" by Mario

Reply #11
Ispričavam se na pokvarenoj zabavi kolega...

neće se ponoviti :)

a slike s nestrpljenjem očekujem..

taj nacrt imam doma.. i dobro će mi doći ideje za gradnju kad jednom ulovim vremena za njega

Odg: Jaguar 280 "balza folija" by Mario

Reply #12
Idemo slike!!!!!!! ,sve ispod cijene :D znate mene :D :D :D ;) :) .Uglavnom pripasivo sam rep za horizontalac(nisam ga još zaljepio),ništa puno, ali mene veseli ;D ;) .Zabava i dalje traje ;D 8) .
[attachimg=1]


Odg: Jaguar 280 "balza folija" by Mario

Reply #13
Tko će prije...


Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Jaguar 280 "balza folija" by Mario

Reply #14
Sad ste me ubili, kaj je najbolje setup imam, milim da budem i ja jednog složio jel jednostavno izgleda.
Spektrum dx7s i razni modelčeki