Skip to main content

Topic: Pozdrav iz Skopje Makedonija (Read 6879 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pozdrav iz Skopje Makedonija

Reply #15
3D baner towing
3D baner towing
Сречна нова година, сречни празници желим вам све најбоље.


Odg: Pozdrav iz Skopje Makedonija

Reply #17
Kako ide u Hrvatsku ;) vidim leti se po malo.
Da vam pokazem moj novi model koi je zamenio ADDICTION koi je krasirao radi problem sa elevator servo.
Radi se o Telink Yak55M Ido Segev design. Ido segev je jedan od moi omiljeni polota i svetu. Zivi u Izral i radi u muzej Izraelske aviacie(bio sam tamo). Pronadjite njegov kanal na you tube:  3dbuster  isto se naziva i na Flying Giants-e.
Vratimo se na model, to je ustvari gigantski foamy sa time sto komandne povrsine a i celi je dizain u namenu da simulira letenje na veliki model i vezbanje na freestyle nacin letenja. Nije bog zna kako uradjen a i nije bas jeftin:130eura. Hardver sucks nije lep i tezak je za sklapanje. 130e za 5 parceta stiropora i 6 karbon sipke. Nudi se sa rasklapajuca krila i fiksna. Moi je raslapajuci( hocu da ga nosim svugde)
Ali sve pada u vodi kad poletimo za prvi put. Nikad se nisam  osetio sigurnie na prvi let.
Da ne duzim previse, tu je model:  Telink.eu       evo fotkice i video iz prvi let( izvinjavam se za losi snimak, dobar video za par meseca ako je sve u redu) pozdrav.
Telink Yak55 maiden flight



 

Odg: Pozdrav iz Skopje Makedonija

Reply #18
Pozdrav svima u Hrvatsku.
Vidim da se dobro zabavljate, samo napred.
Jos sam sam ali imam par nove avione. Kad imam vidoe pokazacu vam.
Evo ga prvi video sa Telink-a uzivajte.
Telink YAK55M Freestyle machine
Pozdrav.


Odg: Pozdrav iz Skopje Makedonija

Reply #20
Zajo majstore, izvrsni modeli i još bolje letenje, svaka čast, izbor mjuze fenomenalan!  ;)
Jako me zainteresirao Addiction, jer baš si gledam malo neke početničke 3D modele, daj mi molim te reci gdje ga je najbolje naručiti.
Pozdrav iz Zagreba
MAK Zapad



Odg: Pozdrav iz Skopje Makedonija

Reply #23
Hvala na linku!

No nikako se ne snalazim tamo zbog pisma   :)
MAK Zapad

Odg: Pozdrav iz Skopje Makedonija

Reply #24
Eeeeeeee Zajo, legendo!

Imao sam čast da se lično uverim kako Zajo leti modele. Ljudi, na snimcima već dobro izgleda, a tek uživo je ono pravo! Bruka  ;D
Hvala puno Gabore, nadam se da cemo leteti zajedno ubrzo.
Zajo majstore, izvrsni modeli i još bolje letenje, svaka čast, izbor mjuze fenomenalan!  ;)
Jako me zainteresirao Addiction, jer baš si gledam malo neke početničke 3D modele, daj mi molim te reci gdje ga je najbolje naručiti.
Pozdrav iz Zagreba
Pozdrav iz Skopja. ADDICTION je pored mene najbolji pocetnicki 3D model . Ja sam moi krasirao ali popravicu ga ubrzo. Evo jos jedan vidoe:
indoor addiction
Ja sam moi uzeo polovan, sad neznam kako vam se isplati od Zagreba i sve ali idi ovde http://www.precisionaerobatics.com/index.php  i slobodno im pisi i pitaj kolko do zagreba za xxx avion. Oni su skroz ok momci. sad imas i ADDICTION X veci i jos laganii i jos bolji ;)
svaka cast na letenju,  ja ni blizu neznam tako :D !   a model odlican super leti ! 
Hvala Miso i pozdrav svima.

Odg: Pozdrav iz Skopje Makedonija

Reply #25
Pozdrav svima u Hrvatsku.
Ovo je moi nov model dizajniran i uradjen iz nule:
extra300L
Svi podatci imate na You Tube samo da dodam da sam imao par modela iz ove klase i ovaj je vise klasa iznad sve sto sam dosad letio. Letim ga skoro svaki dan, can't get enough :)
Pozdrav Nedan.