Skip to main content

Topic: RC KATAMARAN (Read 26737 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

RC KATAMARAN

 Ekipa bok !Već neko vrijeme pratim vaše teme,pa evo konačno sam uspio naći malo vremena da stavim pokoju sliku čamčića kojeg sam uspio napraviti ,prvo kalup pa onda model.Prva verzija je poliester,a dalje bude naravno epoxi u tehnici infuzije.Čim smognem više vremena stavljam kompletnu izradu sa slikama.

                [attachimg=1][attachimg=2][attachimg=3]

Odg: RC KATAMARAN

Reply #1
Najs!!


Odg: RC KATAMARAN

Reply #2
odlično je ispao..
nemoj škrtarili sa slikama!

Odg: RC KATAMARAN

Reply #3
Dobar, dobar, kak bi se moglo doći do jednog odljeva  :) ? Da napravimo neku zvijer. Daj malo dimenzije da se otprilike odredi setup.

Odg: RC KATAMARAN

Reply #4
drugovi i drugarice vjerujte original je dobar!!!!
a šta mislite kakva je tek kopija????:o
pošto sam vidio i držao i original i kopiju u rukama mogu vam reći da je
kolega stork ovu inačicu katamarana usavršio!!! što se tiče naravno izrade trupa.

dakle ova kopija je 101 naprama originalu..... (i materijal i poliranje itd itd)

ako trebate nešto takvo u svakom slučaju uzmite kod njega!!!!!!

Odg: RC KATAMARAN

Reply #5
Hvala na pohvalama,a što se tiče slika ,samo da se riješim majstora u kući i stiže detaljni opis i slike 8)

Odg: RC KATAMARAN

Reply #6
želimo ti da se rješiš majstora što prije :)

Odg: RC KATAMARAN

Reply #7
Dečki bok,evo bar da dam dimenzije katamarana:820x230 i visine 70mm bez kabine(samo trup).Težina je 1100gr,rađeno rukom,vakumiranjem odnosno infuzijom morao bi biti 30%(možda i više)lakši.Pa ako je ko zainteresiran 8)



             LP.stork

Odg: RC KATAMARAN

Reply #8
od kojeg modela si skidao kalup?

Odg: RC KATAMARAN

Reply #9
 :), hm , ovo je uistinu vrhunski ispalo.
Na ovaj sam se forum registrirao upravo zato jer želim izgraditi brodić za prihranu.  Kolega "stork"  (nekad je bilo u bosni pivo stork) možeš li mi pomoć jer imam nekakvih nejasnoća , čisto iskustvenih  i mislim da mi je tehničko znanje solidno, onih početnih pitanja samo da me usmjere. Ako se možeš javiti na mail, bio bij puno zahvalan i nagradio to!
mario.ancurovski@ddsv.hr
hvala unaprijed

Odg: RC KATAMARAN

Reply #10
Dečki bok,evo bar da dam dimenzije katamarana:820x230 i visine 70mm bez kabine(samo trup).Težina je 1100gr,rađeno rukom,vakumiranjem odnosno infuzijom morao bi biti 30%(možda i više)lakši.Pa ako je ko zainteresiran 8)



             LP.stork

jako mi je zao sto je moj Trup jos uvijek u Minhenu,
on je tolikih Dimenzija samo je mnogo visi i prvi koji sam uradio iz vlastitoga Kalupa je upola laksi nego ovaj tvoj,
Laminirao sam sa Staklom,poptrudit cu se da ubrzo pokazem.
pozdrav

Odg: RC KATAMARAN

Reply #11
Ja bi jedan trup!  ;D

Odg: RC KATAMARAN

Reply #12
moze malo vise o ovoj tehnici rada

Odg: RC KATAMARAN

Reply #13
Samo da kažem da sam ja jednog uzeo i sve 5! :)

Sada surfam po netu i skupljam dijelove.
Više pod temom "rc katamaran-setup-prijedlozi"

Pozdrav!

Dražen-Krasny
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: RC KATAMARAN

Reply #14
model trupa  :)  odljevak je pre teški, moral bi raditi s staklom a ne s matom, zato je cijena odlična ipak je to ručni rad 8)