Skip to main content

Topic: RC KATAMARAN (Read 26736 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: RC KATAMARAN

Reply #15
nebi se htel miješati u izradu al ovo što radi striček "stork" je nekih par grama teži od original modela (kupljenog u inozemnom dučanu) od kojeg uzeo kalup tak ta se o težini tu nema što pričati previše.... HALO u pitanju je par grama (a ne 100 ,200,300gr) ??? 

Odg: RC KATAMARAN

Reply #16
Ja sam zadovoljan,definitivno! ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: RC KATAMARAN

Reply #17
Dečki hvala na pohvalama i trudiću  se da budu sljedeći modeli lakši i još kvalitetniji.Evo još par slikica.

LP.ivica

Odg: RC KATAMARAN

Reply #18
Bok!

Imaš na umu raditi još koji model?

Pozdrav!

Dražen
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: RC KATAMARAN

Reply #19
Ako bude vremena ,imam nešto ludo u glavi.Moral bi skupiti lovu za materijal za kalup,pa evo prilike da kažem da se slobodno jave koji su zaiteresirani za katamaran.

LP.ivica

Odg: RC KATAMARAN

Reply #20
Vidim da kolega Krasny radi maximalno  na opremanju katamarana pa stavljam dvije slike mojeg.Motor ima 2300kv vozi se na 3ćelije i naravno regler sa hlađenjem.Vozi se na 2,4 i malo sam za..bo,antenu sam stavil u dno trupa (s jedne strane)i događalo se da se signal izgubi i to uvijek kad je čamac (antena)bila sa kontra strane,ali to samo kad je i udaljenost bila velika.O brzini bi možda danko mogel nešto reći,po mojem malo brži od hk. genesis(valjda se tak zove).

LP.ivica

Odg: RC KATAMARAN

Reply #21
fale slike


Odg: RC KATAMARAN

Reply #23
najs

ima koja snimka kako ide?

Odg: RC KATAMARAN

Reply #24
heh bit će..... al treba prvo rješiti jedan problem....

 ???    ???    ???    ???

koji.....

a to je da je od uzbuđenja usred vožnje zaboravil snimati....


 :D     :D      :D      :D      :D

Odg: RC KATAMARAN

Reply #25
Evo i mene!
Vidim da smo kupili isto kormilo.Već sam ga prilagodio,sada sam u fazi namještanja motora i flexi-osovine.Nastavljam sa pričom iza ovog tjedna,iza praznika.Muči me sad hlađenje,da li vama ide vida kroz sistem?Meni neće na ovom kinezu.Kormilo je sa rupama,skroz slično,silikon-cjevčice su većeg promjera...
Dok nije crijevo gore,fino šprica iz kormila u zrak!

Pozdrav!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: RC KATAMARAN

Reply #26
nebi se htel miješati ali eto imal sam priliku videti Ivičin katamaran u akciji; pa smo malo prilikom vožnje popričali,među ostalim i o hlađenju .....

pošto vidim da još ništa nije komentiral za hlađenje ja budem malo....razgovor je bil u tom smjeru: hlađenje pickup vode je na kormilu.... ide prvo na esc pa onda na motor pošto je u praksi da se motor sporije grije, odnosno duže.....
e a sad nisam imal priliku razgovarati s njim od zadnji put pa dal je saznal u čem je problem; uglavnom kod pickup-a vode kroz kormilo treba prvo napuniti sistem vodom jer inače ne funkcionira.....jednostavno nejde/ne vuče/ne tjera vodu kroz hlađenje.....  ???



Odg: RC KATAMARAN

Reply #27
Tako sam si nekako i mislio.
Pozdrav sa Vira.
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: RC KATAMARAN

Reply #28
Pozdrav majstori,
hlađenje definitivna radi na način da se čamac stavi u vodu i na izlazu vode uzmeš špricu ,povučeš ,napuniš sistem i to je to.

LP.ivica