Skip to main content

Topic: BOXER (Read 2817 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BOXER

Pozdrav svima zanima me jel neko ima svoj birc ili teretanu il nekaj tak slično ili zna nekoga tko to ima. Imamo aparat za zabavu BOXER pomocu kojeg bi se financiro nas RC modelarski klub iz Dugog Sela. Posto nas je nas grad otpiso sa rečenicom da oni nemaju nikakvog interesa od nas. Unaprijed zahvaljujemo.
novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm

Odg: BOXER

Reply #1
preregistrirajte se u nogometni klub....


bude perja a ne morate ni ganjat loptu .....


Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: BOXER

Reply #2
Naravno da debili nemaju interesa za vas ...ali da ste osnovali rc modelarski klub HDZ-ove SMRADEŽI... love ko dreka !!!
Ma nema veze pa bolje da se klinci vucaraju po ulicama i drogiraju nego da malo nauče o tehnici ...

Odg: BOXER

Reply #3
da nemaju interesa ali su nas zvali da ih slikamo iz zraka dok oni pecaju i da bi trebali imat besplatnu dječju radionicu tijekom njihovih praznika a lova? prostor? snađite se drugovi :(
novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm

Odg: BOXER

Reply #4
a u kujac, a nasu udrugu odhebala usrana SKOJEvska mladez,

pa kud ide ovaj svijet
tko leti vrijed, tko ne leti ne vrijedi, GRUNF

Odg: BOXER

Reply #5
napravit čemo radionicu za male narkomane, da im ne ispadaju rizle i šprice kad ide murja...

neču niš za ovo selo radit besplatno, plačam sve poreze i doprinose i bla,bla a nemožemo dobit dozvolu da se okupljamo, niti u hektarima zapuštene livade u vlasništvu grada nema mjesta za nas.

Kano je od privatne firme dobio dopuštenje za korištenje piste u štakorovcu, (ko je prodao pistu???)  i ko hoče da mu djeca lete nek fino plati članarinu i vozi djecu okolo.
ak smijem primjetit da se samo starosjedioci bave modelarstvom, ostali nemogu tu niš privatizirat niti dobit financijsku pomoč pa ih ne zanima. a mi smo manjina.




Odg: BOXER

Reply #6
ah,kad zivimo u drzavi takvoj kakva je :D tako dok sam jos bio u automodelarstvu nismo mogli naci nikakav prosotr za odrzavanje meet-eva pa smo na pocetku isli po nogometnim betonskim igralistima i tamo vozili,a zadnji meet je bio na velesajmu sa pribliznoj stazi ko u japanu i vani :D sve ce doc na svoje naci ce se mjesto i za nas-vas klub :D imam 13 godina,moji su poceli u razredu pusit ,probo sam nije mi se svidilo pa niti necu,jer nevidim korist u tome :D