Skip to main content

Topic: Da li je moguce kod dx7 (Read 2086 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Da li je moguce kod dx7

Da li je moguce kod dx7 da se sam od sebe displey prevrne da slova pisu naopacke a da stanica nije ispala nekom?

Odg: Da li je moguce kod dx7

Reply #1
Ja sam vec mnogo puta ovdje pisao,

Ruke dalje od toga nepouzdanoga Uredjaja,

ne zelim nikoga uvrijediti ALI ja SPEKTRUM niti jedan NIPOSTO !
pa gle sto je Beli-Belovic polupao skupih Aviona,
samo jedan primjer !
Iv

Odg: Da li je moguce kod dx7

Reply #2
meni se to jednom dogodilo na mp3 plejeru koji je na kraju  zavrsio u garbidu

Odg: Da li je moguce kod dx7

Reply #3
Gledajte ja sam bio vlasnik te stanice 2 meseca i kod mene nije imala ni jedan problem sve je savrseno radilo, pre 2 dana sam leteo avion oko 15 min dosta daleko i sve je radilo,
posle jedno 3 sata od leta sam prodao tu stanicu testirali na lice mesta i sve radilo
Decko koji je kupio stanicu zove me posle 2 dana i kaze da stanica ima slab domet i displej se prevrnuo sve pise naopacke...

Ja ne mogu da verujem da se to desi na stanici osim ako mu nije ispala iz ruke ili ako nije nesto sam pokvario

Imao sam do sad oko 4 stanice i nikada nisam imao problem

Odg: Da li je moguce kod dx7

Reply #4
Ja znam bar 10 ljudi koji kazu da je spektrum krs od stanice ali ja nemam takvo iskustvo imao sam 3 spektruma i sve mi na njima radi bez greske
Neko mozda ne voli spektrum ali ja sam sve stanice kupio spektrum jer imam u blizini radnju u kojos prodaju samo spektrum

Odg: Da li je moguce kod dx7

Reply #5
Zar nije bila već tema u vezi okretanja LCD tj. slova (na Aurori ako se ne varam) ? Mislim da je nekaj vezano uz napajanje (baterije se ispraznile ispod dopuštene granice). Trebalo bi probati resetirati stanicu.

Odg: Da li je moguce kod dx7

Reply #6
Ja sam tu stanicu prodao nemam pojma sta se desilo mozda je moguce da se okrene displey ali samo ako padne ako stanice se zbuno sama od sebe posle restarta mora da proradi ali on mi kaze da je izgubila i domet....

rekao sam mu da posalje stanicu u horizon hobi sa garancijom pa ako oni daju dijagnostiku da je crkla sama od sebe verovatno ce je popraviti ili zameniti za novu ako je ispala ili ostecena fizicki nece prihvatiti garanciju verovatno..

Odg: Da li je moguce kod dx7

Reply #7
Ja imam Dx7 vec skoro tri godine i radi savrseno.
Mislim da mi je Rukla prodao,no nema veze.
U to vrijeme kaj je kod mene kupio sam i par prijemnika i li-po za nju.
S moje strane sve 5.