Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 784925 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1440
Vjerojatno je egdje već pisano o tome u ovoj ludoj temi ali da li netko zna sljedeće:

Ako ti dođe paket na carinu, pa dobiješ onaj dopis da im pošalješ račun, da li ako odeš osobno odnjeti papire uvijek možeš odmah preuzeti paket?

Naime došlo mi je, rado bi to odmah zbavio ali mi se neide tamo ako oni odmah ne procesiraju...

dal vam dolaze paketi ??

Reply #1441
Nema vise toga, mozes odnest papire ali salju postom kada zavrse.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1442
Fala Neo. Bojao sam se da je tako... Onda im šaljem mailom.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1443
Još bolja fora je kada čekaš 3 dana (a sutra će već biti 4.)poštara da ti donese kovertu sa brojem.
26.8 stavljeno na poštu
1.9 poslano (item into bag)
3.9!!!!!!! već u Zagrebu
.....
....
6.9. invoice missing - znači trebam platit PDV ali ne mogu poslat invoice tj. nemam poziv na broj, a baš zakačilo petak tj. vikend.

Jer vjerovatno opet imam novog poštara u kvartu >:( >:(
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250


dal vam dolaze paketi ??

Reply #1445
Ista prica je bila i kod mene te nakon 2 noci chata poslali. Uglavnom 8dana trebalo da posalju jako sporo prije dodje iz global warehouse. Bas sam mislio da to preko europskog ide brzo kad ono isti jarac. Jedino me veseli sto nema carine
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1446
Nešto je čudan taj EU lager, dosta toga nema, a i nikako da dopune BACKORDERE.

Od posljednja 3 paketa koja su mi stigla od narudžbe do isporuke na vrata.
   - iz globalnog skaldišta u HR, poštar na vrata je 14 dana
   - iz EU skaldišta u HR, poštar na vrata je 7dana

9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1447
nemojte odustajati od naružbe te da vam vrate novac...
imaju politiku da vam vrate novac tek za 7 dana!! te ako zelite ponovno oživiti naružbu, neće vam dopustiti već če vam novac vratiti putem bonusa i time vam neće vratiti preostali novac koji ste već prije platili za poštarinu... nabijem Hobby KING na KOLAC!!!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1448
tko sve nije dobio svoju narudzbu koja je poslana 6.8.? mislim ajmo rec ''poslana'' mada te posiljke nisu nikad ni vidilie hrvatske ili bosne  :-[
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1449
Quote

Description   Quantity   Unit Price      
Hobbyking KK2.0 Multi-rotor LCD Flight Control Board (EU warehouse)   1     US$29.86     IN STOCK   
TURNIGY 3A UBEC w/ Noise Reduction (EU warehouse)   1     US$7.79     IN STOCK   
    
Shipment   Standard (No Tracking) Mail - Netherlands to Croatia US$2.47
Taxes   US$0.00
Total   US$40.12


Latest HobbyKing.com® order status
Order Number:xxxxxxxxx
Value:$40.12
Status:Shipped

Re: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1450
HK post poslao paket prije 8 dana ali nema još nikakvih informacija o paketu na trackin stranici.Da li se to još netkom događa u zadnje vrijeme?

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1451
Meni, i onda kad se pojavi vidi se po datumu da update kasni par dana i 2-3 dana kasnije je u hr

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1452
Paketi naručeni iz Lindigera stižu na vrata za 2-3 radna dana

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1453
Koliko sam uspio skuziti HK ima problem je singapur post im je poceo vracati pakete jer vise ne uzimaju pakete s batkama, naravno to nije tvoj problem ali eto :-)
JR9303,AlphaJet,J3,Blaze,SkyClimber,GreenSleeve,
EasyStar,Polaris,Diablo3D,TheRegal,Stiry,Crossbow36, Drongo,Pluma,Zagi, Extra Nac,Nelly E , Micro DLG, F1A,F1Q

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1454
Zato ja čekam batke za Kenana i sebe već valjda 2 mjeseca....  ::)
MAK Zapad