Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780434 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #105
he he

zaboravih napisati da su na posti mudraci otvarali kutiju i to tako da su je doslovno rastrgali i onda polijepili sa slabim selotejpom pa su stvari malo virile iz kutije, ali sva sreca da su u HK sve sitnice strpali u jednu vrecicu, a propove su zamotali u onaj najlon sa baloncicima pa nista nije moglo ispasti kroz rupe na kutiji.
postarica me zamolila da sve pregledam i cak mi je dala vrecicu da u njoj odnesem robu, bilo joj je vidno neugodno radi situacije.
sto da su unutra bile lomljive stvari, tko bi odgovarao za stetu?

ista stvar je i meni bila neki dan....
sreca pa je baterija bila zamotana o ono u cemu šalju batke pa nije ispala...
 
komaaaaa
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #106
meni je danas stigao paket poslan 14.01. sa HC,
skoro sam pao u nasvjest, i to doma poštar donio 2.4 daljinski, a nekaj od 11. još nije...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #107
evo danas i drugog, za ne vjerovat.


 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #109
recimo do jaja za te novce :)
dobiješ manual cd u pdf formatu, po defautu je za heli, lako se prebaci u airplane mod,
 ja sam uspio bez čitanja manuala, a nemam pojma o elektronici. Može se štelat rad serva u postocima do 120,rew mod, pa štelat u postavkama položaj + ovo štelanje pored komande.
Mix biraš da nema, v-tail,delta ili heli1, heli2 ili heli3, broj serva na onom swashplate..., tako da ugasiš, stisneš oba desna menu gumba i onda upališ.
 Dobiješ 8 ch, navodno (pročitao na HC) ne paše na stare 6ch 2.4 , ne da se bind-at jer je dsss tip nečega( mislim stanica), nemam pojma niš o tome, navečer ću probat pročitat možda shvatim kaj, pišu da radi sa corrona dsss 2.4 .ak neko bolje zna nek me ispravi odma. prosim lepo :)

digao sam svoj 3D edge do granice vidljivosti, 110cm krila,cca min 400m sve radi OK, još me sad boli vrat :D

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #110
e ovo je prijemnik, meni se čine antene kratke, ali dobro lovi

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #111
očito nije bilo problema sa carinom vezano za uvoz stanice?

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #112
ništa ovaj put, inače sam na svaki do sad platio 22/23%, a na neke slane DHL-om , carini ih Pleso, i 80 kuna troškovi obrade.
Inače sam iskopao ovu dozvolu ak će mi trebat:

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #113
danas doso paket narucen 18.1 iz hc avion ME109 i jos nesto djelova sve bez carine  :)

novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #114
a slike da nije oštečen ;) ???
zato i ne zoveš...  rekla bi moja žena da ga dragaš

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #115

digao sam svoj 3D edge do granice vidljivosti, 110cm krila,cca min 400m sve radi OK, još me sad boli vrat :D

meni je isto tako .... jedva uspijem natjerati flaminga od 250 cm krila na cca 250 m u visinu i jeddddva ga vidim
 
koji loger koristiš ... i dal je spojen na prijemnik kao kod mene da odmah možeš na stanici vidjeti na kojoj si visini ?
 
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #116
ništa ovaj put, inače sam na svaki do sad platio 22/23%, a na neke slane DHL-om , carini ih Pleso, i 80 kuna troškovi obrade.
Inače sam iskopao ovu dozvolu ak će mi trebat:

hvala na info. dobro je znati...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #117

koji loger koristiš ... i dal je spojen na prijemnik kao kod mene da odmah možeš na stanici vidjeti na kojoj si visini ?
 

nemam ti ja to, morat češ mi pokazati ta čuda tehnike.
napisao sam cca, inače radim sa dužinama od po 100 metara  tak da sam siguran da je  bilo više od 300 metri,
a i elisa je mekana pa se penjao skoro 2 min na skoro punom gasu, i onda se prevrnuo zbog vjetra pa nisam htio opet probat zbog baterije


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #119

koji loger koristiš ... i dal je spojen na prijemnik kao kod mene da odmah možeš na stanici vidjeti na kojoj si visini ?
 

nemam ti ja to, morat češ mi pokazati ta čuda tehnike.
napisao sam cca, inače radim sa dužinama od po 100 metara  tak da sam siguran da je  bilo više od 300 metri,
a i elisa je mekana pa se penjao skoro 2 min na skoro punom gasu, i onda se prevrnuo zbog vjetra pa nisam htio opet probat zbog baterije

ma niš posebno za pokazati neke igracke koje ti ubiju vrijeme dok si satima u zraku sa jedrilicom
 
ko ovi u hjustonu koji prate astronate na monitorima.... kak mu srce tuce... koji mu je tlak....
dal mu mali gleda leve ili desne i dali penje....
 
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe