Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780558 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1500
Izgleda da ti neradi i tapatalk :D
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1502
Opa! Tek sad vidim da sam ih sustavno nabio :)
Hahahaha. Tapatalk poludio


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1503
Jbg koristi Dancall ko ja i nemaš beda


Sent from my Dancall logic using Tapatalk
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1505
Naručeno 23.09 sad je u Singapuru

 
ITEM n° RQ.........................new search
Local Date and TimeCountryLocationEvent TypeExtra Information
30.9.2013. 16:18:00
SINGAPORE
SINGAPORE SO5
Insert item into bag

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1506
Ovo sa kinezima još nisam doživio.naručio esc za quada još početkom  9 mj. I od onda je paket i hk pošte prešao u singapur poštu i tako stoji od 20.9 da je krenio prema HR.Možda paket kinez dostavi na biciklu

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1507
Ne kužim što se događa s HobbyKingom. Hoće li vratiti one strare cijene poštarine za baterije ili od sad pa nadalje moramo plaćati tri puta više razno raznim express lopovima?

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1508
Toliko novaca koliko im ostavljamo već su mogli svoj avion kupiti a ne da im posao ovisi o nekoj pošti

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1509
jedno pitanje, narucio sam turnigy 9xr,  modul i tri prijemnika, e sad radi carine sam to stavio u dva paketa, modul i prijemnici idu preko singapura, i mogu klikniti na njega da mi otvori stranicu na kojoj pratim, i sve ok!  za stanicu sam dobio broj sa zadnja dva slova CN i nemogu klikniti na njega da mi otvori stranicu (i nije plave boje broj kao ostali, nego crne boje) na kojoj sad pratim taj CN broj, do sada sam imao HK, SG, i CH,  hebeni CN nisam nikada imao a imam preko 45 naruđbi! zna li netko objasnjenje??

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1510
Www.ips.posta.hr ili tak nes je link od hr poste, mozes tamo provjerit. Al ak je cn, nacekat ces se dok se pojavi, a kak sad stvari stoje svejedno ce ti carinit oba paketa ako su preko 160kn jer SVE provjeravaju