Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780558 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1545
pa da ali bi se to trebalo odnosit samo na lipice a ne i na druge stvari...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1546
To stoji.
Meni customer support lik sa HK objasnjava kak mi nemre kao pomoc dok ne maknem dispute sa PayPala hahah.
Sad cemo vidjet sto ce PayPal reci na to


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1548
naručio sam prije nekoliko dana lipice i drugo iz eu skladišta,tu ne bi trebalo bit ovakvih  problema?

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1549
To i mene zanima.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1550
Ako nije DHL il slicno, ne bi trebalo bit frke.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1551
poštarina ponuđena 14,70 dolara.

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1552
meni iz GB stigao PS3 sa tnt-om doma uredno bez pol frke sve iz EU mora doć doma pred vrata bez ikakvih poziva i dodatnih davanja..


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1554
Meni je tek danas stigao mail od "checker robota" da mi je batka stavljena u kesu.Naruđba od 21.9!!!!
Mislim da ću naručivat batke iz EU, jedino što se onda isplati veće količine pošto je shipp iz Nigdjezemske do 45kg!!! samo 15 baksa.

Osim toga sa onom "opasnom" naljepnicom već neko vrijeme mi stižu baterije iz Danske za uređaje.
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1555
Moram ovo sa nekim podijeliti, nema nazalost nacina da ovo pokazem PayPal ekipi ali eto da vidite kakva su smrdljiva gamad.

Znači 35 dana je prošlo, nema trackinga (uopće), znači "no tracking information", paketa naravno nema nigdje. Nakon 700 mailova i jedno 20 chatova, ovo je njihov odgovor.


"Benjamin, Oct 15 23:06 (HKT):
Hi Goran ,


Thanks for contacting the HobbyKing Support Team.


We sincerely apologize for the inconvenience this may have caused you. We understand where you are coming from. However we will not be able to provide further assistance if the Paypal dispute is still open. I will highly recommend that you need to close the dispute first. Once the dispute is close that is the only time that we can take another action regarding your concern. We already have the verification regarding your claim and we are only waiting for you to close the dispute as this is the only thing that is hindering us to provide you further assistance and solving this issue. We are looking forward to your response.


Regards.


Benjamin
HobbyKing Support Team
"

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1556
Samo ne zatvaraj dispute, mene su namagarčili pa sam si j.. sve po spisku... neka to napišu paypalu...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1557
Ma ne zatvaram ga dok ne dobijem svoje pare natrag. Jebe se meni što oni imaju problema sa šipingom, to nije moj problem. Ako su nesposobni vodit toliki shop neka ga zatvore, ali ja ću dobit i pare i paket 8)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1558
ja čekam neke motore iz RcTimera od 1.9. ali tracking ne radi  :-\
RC139475036HK
no zanimljivo je da ne mogu ni ući u svoj account više, pass ne prihvaća a novi ne šalje na moj mail,
jednom su pred 3 godine 'kao' izgubili cijelu bazu podataka pa su se svi morali regati ponovno, i izgubili skupljene bonus pointse...

pa nije valjda da su pribjegli sada tome da ljudi ne mogu ući i vidjeti prošle naruđbe,
pošto su tamo tracking brojevi, ne šalju ih na mail kao HK npr... (imam ga na sreću upisanog u track checker appu na mobu)
jel drugima radi RCTimer ok logiranje?

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1559
Ja sam se sad normalno prijavio na rc timer
Lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C