Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780526 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1695
Dobio sam cudan tracking number...

RQ212910874SG

Obicno pocinje sa RC...
Sto vi mislite?? A s cime da pratim ?? Ips neradi!!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1696
probaj 17track.net

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1697
Jel kome paket iz HK.a isao singapur poštom preko Cipra. Moj je u Cyprusu. Vidim ga, ali ne mogu do njega :( . I pitanje da li ce ga ciprusani prosloijediti ili ce ga vratiti u Čajnu ?

Update: paket stigao danas...:-)



Poslano s mog telefona...

"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1698
Dobio sam cudan tracking number...

RQ212910874SG

Obicno pocinje sa RC...
Sto vi mislite?? A s cime da pratim ?? Ips neradi!!

I moj je imao takav oblik. Čak su prve tri znamenke iste. Paket je singapur postom preko Cipra ??? stigao za 20-tak dana
Probaj track-trace.com/post onda iz gornjeg izbornika izaberi Post/EMS zatim upisi svoj tracking number i klikni na Track with options. Onda možeš pretraživati po zemljama gdje misliš da ti paket ide (kina , Cyprus - kao kod mene, croatia etc.)
Poslano s mog telefona...
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1699
Kad sam sad išao provjeriti pošiljku na ovoj stranici od Mifija naletio sam na ovo

[attachimg=1]

i onda mi nije vrag dao mira upišem i IPS i dobim ovo

[attachimg=2]

Stiglo prije sat vremena u HR, naručeno 13.10.2013 već sam se htio raspitati kak se preko paypala piše dispute

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1700
@ jarun75: Skoro pa su na minutu su nam paketi  :)


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1701
Ja pregledao listu a moj paket nigdje.čekam ga od 9mj. I šta sad čovjek da im radi?

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1702
@ jarun75: Skoro pa su na minutu su nam paketi  :)



Local Date and Time    Country    Location    Event Type    Extra Information   
3.11.2013. 13:29:00    SINGAPORE    SINGAPORE S05    Insert item into bag (Otb)       
14.11.2013. 13:52:14    CROATIA    ZAGREB 10003    Receive item at office of exchange (Inb)       

 ;D  krenulo nas je danas.
down with the gravity

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1703
Sad bi mogli kladionicu otvorit kome će prvome doći paket
 :D :D
Sad bu zagužvalo na carini  :'(

Lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1704
Evo jos jednog!


Local Date and Time    Country    Location    Event Type    Extra Information   
3.11.2013. 13:24:00    SINGAPORE    SINGAPORE S05    Insert item into bag (Otb)       
14.11.2013. 14:05:19    CROATIA    ZAGREB 10003    Receive item at office of exchange (Inb)

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1705
Ha ha ha
Coljo tvoj je zadnji izašel iz vreće zasada

Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1706
A ja se ponadao da će moj jedini sa HK taj dan doći na carinu i da ga neće ni vidit  ;)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1707
3.11.2013. 13:10:00   SINGAPORE   SINGAPORE S05   Insert item into bag (Otb)      
14.11.2013. 14:02:35   CROATIA   ZAGREB 10003   Receive item at office of exchange (Inb)      
14.11.2013. 17:24:16   CROATIA   ZAGREB 10003   Insert item into domestic bag      


Pomaknulo se malo
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1709
rc timer je objavio listu vraćenih paketa,
prvotno HK, a sada poslano SingPostom

http://www.rctimer.com/index.php?gOo=article_details.dwt&articleid=29


moji od 1.9. nisu na popisu naravno.
a ove iste koje sam kupio nedavno, su poslali posten.se i oni su već u zg, na sreću  8)

nisu ni moji na popisu, ali evo danas mi vratili pare nakon 20 dana sta mi tracking no nije nista pokazivao