Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780526 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1725
Naručio motor i propeler s EU skladišta, rekoh, ajde, brže će stići pa mi nije žao tih 3 $ što je skuplje.
Elem, platio 15.11., dakle prije 9 dana.
I još nisu poslali, stoji da je PRINTED...žalio se na live support, HK facebook,  kao provjerit će, pričekaj 24 sata, slali mailove da će ubrzat....ništa.
Beš, onda EU skladište kad za sitnice čekaš isto kao da si naručio u Kini. :(
Jebo ih EliteClub, kako je onda tek s onima koji su tek postali članovi.

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1726
Evo i mene u ovoj temi..

Narucena stanica 9X 15.10. Proslo je skoro 40 dana, a od stanice ni traga ni glasa. U medjuvremenu mi je doslo 10-ak paketa iz kine, medju njima 3 ili 4 sa HK.

Sta radit? Nemam puno iskustva sa hobbykingom. Javim se njima i pricekam jos dva tri dana, pa otvorim dispute na paypalu? Nisam nikad radio dispute na paypalu, uvijek direkt preko ebaya idem, posto tamo najcesce kupujem. Ima neka caka?


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1728
Jeste li primjetili da počinju sve više kasniti pošiljke s EBAY i BANGGOOD.
Konkretno s EBAY Kina se povečalo na 30 dna  ( tako su napisali a počelo mi je talo i dolaziti. Prije jenajviše 21 dan trebali, ali u zadnjih mjesec dana se produžilo. Iz BANGGOOD se povečalo na 20-25 dana, a iz EU službeno šalju.
 Da li je naša carina preopterećena, tj.smanjen broj djelatnika, rade samo do 08:00 do 16:00, NAMJERNO USPORAVAJU promet robe? Zar nema u državnim službama viška ljudi a ovdje je manjak... Ili nemaju zarade na poštarini , PDV i  carini po našim paketima manjim od 50 USD. Zar ćemo zbog toga ući u popis zemalja u koje se ne šalje roba ( Rusija, Italija, Izrael i još neke)??

Primjećujem na EBAY da su postavili na stranici proizvoda velikim crvenim slovine NE ŠALJEMO U CROATIA?????. a PRIJE TOGA NIJE BILO!
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1729
Jeste li primjetili da počinju sve više kasniti pošiljke s EBAY i BANGGOOD.
Konkretno s EBAY Kina se povečalo na 30 dna  ( tako su napisali a počelo mi je talo i dolaziti. Prije jenajviše 21 dan trebali, ali u zadnjih mjesec dana se produžilo. Iz BANGGOOD se povečalo na 20-25 dana, a iz EU službeno šalju.
 Da li je naša carina preopterećena, tj.smanjen broj djelatnika, rade samo do 08:00 do 16:00, NAMJERNO USPORAVAJU promet robe? Zar nema u državnim službama viška ljudi a ovdje je manjak... Ili nemaju zarade na poštarini , PDV i  carini po našim paketima manjim od 50 USD. Zar ćemo zbog toga ući u popis zemalja u koje se ne šalje roba ( Rusija, Italija, Izrael i još neke)??

Primjećujem na EBAY da su postavili na stranici proizvoda velikim crvenim slovine NE ŠALJEMO U CROATIA?????. a PRIJE TOGA NIJE BILO!

Sve što si napisao stoji, ali ipak u velikoj večini slučajeva do zastoja ne dolazi kod nas tj. u Zagrebu več kod njih i to zbog nepoznatih razloga i nije u redu da se pjene na Hrvatsku, što se tiče čekanja robe kada dođe na carinu to je cca 7 dana, bude čak i prije ali otprilike je to to. Neke stvari su još uvijek u prilagodbi, konačno u EU smo i stoga zašto bi htjeli nešto iz Kine?  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1730
Jeste li primjetili da počinju sve više kasniti pošiljke s EBAY i BANGGOOD.
Konkretno s EBAY Kina se povečalo na 30 dna  ( tako su napisali a počelo mi je talo i dolaziti. Prije jenajviše 21 dan trebali, ali u zadnjih mjesec dana se produžilo. Iz BANGGOOD se povečalo na 20-25 dana, a iz EU službeno šalju.
 Da li je naša carina preopterećena, tj.smanjen broj djelatnika, rade samo do 08:00 do 16:00, NAMJERNO USPORAVAJU promet robe? Zar nema u državnim službama viška ljudi a ovdje je manjak... Ili nemaju zarade na poštarini , PDV i  carini po našim paketima manjim od 50 USD. Zar ćemo zbog toga ući u popis zemalja u koje se ne šalje roba ( Rusija, Italija, Izrael i još neke)??

Primjećujem na EBAY da su postavili na stranici proizvoda velikim crvenim slovine NE ŠALJEMO U CROATIA?????. a PRIJE TOGA NIJE BILO!

Ma di to piše, daj konkretno !? Nemoj dizat paniku tam di je nema ..
U srijedu i četvrtak mi stigla hrpa paketa iz DXa i Banggooda, sve normalni broj dana od trenutka '..in the bag'. Svi paketi i s ebaya su mi uredno stigli *OSIM* onih crnih dva tjedna ali to su mi uredno sve refundali i to bez pitanja i pod o'ma ! :)
(u paketima su bile zanimacije za arduino te božićne lampice raznoraznih vrsta..)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1731
Pišem iz osobnog iskustva sa vremenom dolaska paketa. Produžilo se dosta, a i s prijateljima koji kupuju preko neta, EBAY najviše. Imaju sličnih neprilika. Možda je to slučaj a ne pravilo, što ne bi trebalo da postane.
Pozitivno je što i dalje paketi s EBAY, prodavača iz USA i UK za sada dolaze brzo 7-10 dana.
Ali čudan je BANGGOOD. Užasno su produžili dane do dostavljanja kupljenog.
Ovdje govorimo o iskustvima, a ja sam samo dao moju mišljenje i upit ako tko ima podataka zašto su počele kasniti pošiljke u odnosu na ranije godine i mjesece.
Kupujem preko neta već 3,5 godina i do sada je redovito stizalo. Za to vrijeme samo jedna pošilja nije došla.
Sada su mi refundirali dvije pošiljke u mjesec dana?
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1732
bodul netreba radit paniku jer je prvo bilo sranje sa lipo baterijama tj. provjere posiljki zbog robe koja se nesmije slat postom pa je tu ostalo zaostataka i to vjerovatno jako puno toga. i druga stvar opcenito 11-12mj. je velika guzva zbog blagdana i povecanih prometa robom.

prije par dana mi stigao paket iz hobbykinga kina, sveukupno 16 dana od slanja (znaci normalno. i mini kamera nakon 45 dana, a tu je bila pizdarija zbog provjere paketa jer su mi mjenjali tracking sa HK na Swiss post (a oni su sami po sebi spori, jer prvo ide sve iz kine kod njih, pa od njih u HR)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1733
Evo nesto se pomaklo u vezi moje pošiljke, e sad nemzma sto je ovo..??
Country code: HR..??  Dali znaci da je u HR ili krenulo za HR  ??

Pomak se dogodio nakon 11 dana :D




Ako nekog zanima App koji koristim zove se Posted za IOS... Ima sve sluzbe u svijetu prva liga je...:D

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1734
Da je destinacija HR. Posted koristim nes vise od godinu dana i super je, al nekad (pogotovo ako nejde preko ips-a) nije bas jasno di je paket (kao tebi sad)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1735
Da je destinacija HR. Posted koristim nes vise od godinu dana i super je, al nekad (pogotovo ako nejde preko ips-a) nije bas jasno di je paket (kao tebi sad)

thx kroky... a sad je samo pratiti situaciju, pozitivno je da se bar nrsto pomakolo nakon skoro 2 tjedna....;D

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1736
Ukucaj si isti tracking br. ali kao sa je islo preko hr poste, pa ces vidjet kao sto vidis na ips.posta.hr


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1738
Taj broj koji imas, unesi ga, ali stavi kao da paket dolazi iz hr

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1739
Napravio...

Nema nista...

No information, please check your item identifier...    To mi napise  :'(