Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780443 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1740
To ti znaci da paket nije jos poslan, kad bude poslan pisat ce insert item into bag. Preko singapura ti pise da je poslan, a ustvari oni taj paket tek imaju u najavi. Preko croatia posta su ti tocniji i detaljniji podaci

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1741
Ahaaa, KROKY hvala puno na informacijama i pomoci!!!!   ;D

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1742
nema frke. i svakako preporuka za taj program, vrijedi i vise od 3$  ;)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1743
otvaraj dispute, ako prode 45 dana nemozes vise otvoriti, tako sam ja prosao!

Evo update, danas je 41. dan kako sam narucio stanicu. Javio sam se jucer u HK i naravno, zavlacenje. Kao, to je kod mene u posti ili na carini. Kao, nek ih kontaktiram i saznam sta je s posiljkom. Zovem postu i carinu i vele da nije u Hr. (vjerojatno nisu ni provjeravali, ali nema veze).

U medjuvremenu pregledam ponovno tracking china posta, i napravljen je update (slika u privitku).

Poslao sam to u HK i reko im da sam provjerio u posti i na carini i da paket nije u Hr, te da po novom updateu china posta jos nije napustio Kinu.

Opet zavlace i vele da ce oni istraziti sto je sa posiljkom, ali da to traje dugo. Nek imam strpljenja.

Imam ja strpljenja, ali sutra cu otvoriti paypal dispute da nebi bilo da popusim 78 dolara. Onda lako pricekam tjedan dana, pa cu traziti novce natrag ako ne stigne.


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1744
Otvaraj dispute, isto mi se desilo (pravili su se blesavi), otvorio dispute i par sati kasnije dobio lovu

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1745
Otvaraj dispute, isto mi se desilo (pravili su se blesavi), otvorio dispute i par sati kasnije dobio lovu

Otvorit cu, naravno. Nema zafrkancije. Znam da je 11. mjesec i da posiljke kasne jer uvijek kasne u ovo doba godine, ali poslije ove stanice mi je stiglo 10-ak paketa koji su kasnije naruceni iz kine, pa i sa HK, a ovo stoji negdje vec danima.

Dosad nisam nikad spusio lovu na ebayu, a potrosio sam barem 1000 dolara u zadnje dvije godine.

Javim update :)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1746
Cim otvoris dispute pisat ce ti da racun nije placen i zacimavat ce te support da ti ne mogu pomoci dok ne zatvoris dispute.
Naravno, ni pod razno nemoj razmisljati o zatvaranju istog.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1747
Cim otvoris dispute pisat ce ti da racun nije placen i zacimavat ce te support da ti ne mogu pomoci dok ne zatvoris dispute.
Naravno, ni pod razno nemoj razmisljati o zatvaranju istog.


Ok, Zed, thanks!



Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1749
Evo singapur post izbacio ovu info. za moj paket....

27-11-2013
Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)


Sto bi to trebalo znaciti...??

Jucer mi se pojavio na ips Insert item into bag!!

A danas ovo na singapur postu...????


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1750
Bome, taman se spremam otvoriti dispute danas ili sutra, kad evo update:

Jel to znaci da je na carini?

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1751
Je


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1753
Nije to jos na carini!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1754
Nije to jos na carini!

Znaci tek treba biti dostavljeno u carinu? Vjerojatno bude update na ips trackingu?
Bitno da je stiglo tu kod nas jer je danas 42. dan otkad sam narucio i sutra sam planirao pokrenuti dispute na paypalu.

Necu nista onda pokretati. valjda Ips tracking ne laze