Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780422 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1890
Moja preporuka je da se strpiš još 2-3 dana ne znam kako je njima i kad počinje nova godina, a poslje paypal nakon cca 32 dana kreni ispunjavat dispute (naravno ako paket ne stigne doma). Jbg do tad ti je novac vani i nemaš ga na računu to je rizik kupovina iz kine, ali je novac na sigurnom ;)..

LP

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1891
Moja preporuka je da se strpiš još 2-3 dana ne znam kako je njima i kad počinje nova godina, a poslje paypal nakon cca 32 dana kreni ispunjavat dispute (naravno ako paket ne stigne doma). Jbg do tad ti je novac vani i nemaš ga na računu to je rizik kupovina iz kine, ali je novac na sigurnom ;)..

LP

Hvala drug, inace ja sam narucivao preko ebay-a i uvijek preko njihovog resolution centra rijesim sve pa enmam iskustva sa paypalovim dispute-om, A ne razumiem ti zadnju recenicu ako nije frka da objasnis.
Hvala unaprijed

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1892
Moja preporuka je da se strpiš još 2-3 dana ne znam kako je njima i kad počinje nova godina, a poslje paypal nakon cca 32 dana kreni ispunjavat dispute (naravno ako paket ne stigne doma). Jbg do tad ti je novac vani i nemaš ga na računu to je rizik kupovina iz kine, ali je novac na sigurnom ;)..

LP

Hvala drug, inace ja sam narucivao preko ebay-a i uvijek preko njihovog resolution centra rijesim sve pa enmam iskustva sa paypalovim dispute-om, A ne razumiem ti zadnju recenicu ako nije frka da objasnis.
Hvala unaprijed

Nemaš ga na svom bankovnom računu to hoću reći jer paypal odmah skine novce, platio si unaprijed nešto da ti dođe, paypal ti jamči sigurnu kupovinu. i onda ako imaš problema sa prodavačem prijaviš ga i paypal ako uoči da je prodavač kriv tebi da novce na tvoj bankovni račun a onda on dalje ganja prodavača.. do tada ti nemaš te novce jer nisu na tvom računu a to zna potrajat :), uvijet je samo da na vrijeme se otvori dispute.. ebay i paypal sve je jako slično :)
LP

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1893
Moja preporuka je da se strpiš još 2-3 dana ne znam kako je njima i kad počinje nova godina, a poslje paypal nakon cca 32 dana kreni ispunjavat dispute (naravno ako paket ne stigne doma). Jbg do tad ti je novac vani i nemaš ga na računu to je rizik kupovina iz kine, ali je novac na sigurnom ;)..

LP

Hvala drug, inace ja sam narucivao preko ebay-a i uvijek preko njihovog resolution centra rijesim sve pa enmam iskustva sa paypalovim dispute-om, A ne razumiem ti zadnju recenicu ako nije frka da objasnis.
Hvala unaprijed

Nemaš ga na svom bankovnom računu to hoću reći jer paypal odmah skine novce, platio si unaprijed nešto da ti dođe, paypal ti jamči sigurnu kupovinu. i onda ako imaš problema sa prodavačem prijaviš ga i paypal ako uoči da je prodavač kriv tebi da novce na tvoj bankovni račun a onda on dalje ganja prodavača.. do tada ti nemaš te novce jer nisu na tvom računu a to zna potrajat :), uvijet je samo da na vrijeme se otvori dispute.. ebay i paypal sve je jako slično :)
LP
hvala I nadam se da mi nikad nece trebati taj dispute ali za svaki slucaj da budem spreman...
Sutra cu opet na live chat da pitam hoce li to vise i kad ce mi poslati, a mozes li mi ti reci posto si iskusniji kako i na koji nacin da pricam sa onim agentom, i da li on moze uticati da mi posalju napokon paket ?
LP

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1894
Moja preporuka je da se strpiš još 2-3 dana ne znam kako je njima i kad počinje nova godina, a poslje paypal nakon cca 32 dana kreni ispunjavat dispute (naravno ako paket ne stigne doma). Jbg do tad ti je novac vani i nemaš ga na računu to je rizik kupovina iz kine, ali je novac na sigurnom ;)..

LP

Hvala drug, inace ja sam narucivao preko ebay-a i uvijek preko njihovog resolution centra rijesim sve pa enmam iskustva sa paypalovim dispute-om, A ne razumiem ti zadnju recenicu ako nije frka da objasnis.
Hvala unaprijed

Nemaš ga na svom bankovnom računu to hoću reći jer paypal odmah skine novce, platio si unaprijed nešto da ti dođe, paypal ti jamči sigurnu kupovinu. i onda ako imaš problema sa prodavačem prijaviš ga i paypal ako uoči da je prodavač kriv tebi da novce na tvoj bankovni račun a onda on dalje ganja prodavača.. do tada ti nemaš te novce jer nisu na tvom računu a to zna potrajat :), uvijet je samo da na vrijeme se otvori dispute.. ebay i paypal sve je jako slično :)
LP
hvala I nadam se da mi nikad nece trebati taj dispute ali za svaki slucaj da budem spreman...
Sutra cu opet na live chat da pitam hoce li to vise i kad ce mi poslati, a mozes li mi ti reci posto si iskusniji kako i na koji nacin da pricam sa onim agentom, i da li on moze uticati da mi posalju napokon paket ?
LP
Nisam ja jedini koji je imao problema sa HK chatom, ja ti osobno preporučam da ne kontaktiraš chat nego imas support centar i tamo otvori ticket http://support.hobbyking.com/home , djelovali su mi puno normalniji odgovori mada vjeruj mi debili rade tamo...

Link na request formular.. http://support.hobbyking.com/requests/new

LP

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1895
Hvala na pomoci, a ja imam problem..
Nemam trenutno pass od emaila i onda necu moci procitati njihov odgovor...
Sad cu se koncentrisati na live chat :S
A za 3-4 dana ako mi do tad ne posalju onda cu dobiti pass i pisati na support.

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1896
Ok, odmah im sve napiši order ID itd tako da ti ne oduzimaju vrijeme ja sam imao u notepadu sve napisano i samo paste.  :D Neke sam čeko i po 20 min da odgovore. Naoružaj se strpljenjem..

LP

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1897
Osobno iskustvo dostave...

Danas stigao paket iz Fijija:

Ono što Fiji napiše je lagani za*eb, odnosno krivo mi tumačimo:

tracking iz Fiji pošte:
Origin Country - Fiji:Tracking Consuming:1264 Millisecond
2014-12-28 18:10, Croatia - Zagreb, Parcel items in transit at next postal exchange
2014-12-28 16:14, Croatia - Zagreb, Parcel items received at delivery exchange
2013-12-21 14:48, Fiji - Nadi, Dispatches created

Ovo znači da je paket krenuo iz Fijija u smjeru Zagreba. Delivery exchange znači njihova odlazna pošta.

Isti paket se pojavio dva i pol tjedna kasnije u trackingu HR pošte:

Destination Country - Croatia:Tracking Consuming:4305 Millisecond
2014-01-16 04:29, CROATIA, 51705 Rijeka LK, Send item to domestic location
2014-01-16 01:54, CROATIA, 51705 Rijeka LK, Receive item at location
2014-01-15 14:02, CROATIA, ZAGREB 10003, Insert item into domestic bag
2014-01-15 10:32, CROATIA, ZAGREB 10003, Receive item at office of exchange (Inb)

Eto, nadam se da sam pomogao svima koji čekaju paket... Dva do tri tjedna putuje od FJ do HR i dok ga ne vidite na radaru ]ips.posta.hr[/i] nije stigao...
Multirotor FTW!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1898
Ok, odmah im sve napiši order ID itd tako da ti ne oduzimaju vrijeme ja sam imao u notepadu sve napisano i samo paste.  :D Neke sam čeko i po 20 min da odgovore. Naoružaj se strpljenjem..

LP
danas extra iskustvo sa nekom zenskom iz live chata, mislim da jje Many. Pricao sa sa njom kao da je prijatelj neki i rekla je d azna kao kako mi je... Rekao sam da poslaje mail nekom iznad nje i rekla je da ce poslati menageru skladista i da ce kao dati sve od sebe ovo ono, ali naravno nece me zavarati.. za 2-3 dan aako ne ode na shipped onda 100% posto idem preko supporta, a nadam se da nece biti potrebe da se njima obracam.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1899
Ok, odmah im sve napiši order ID itd tako da ti ne oduzimaju vrijeme ja sam imao u notepadu sve napisano i samo paste.  :D Neke sam čeko i po 20 min da odgovore. Naoružaj se strpljenjem..

LP
danas extra iskustvo sa nekom zenskom iz live chata, mislim da jje Many. Pricao sa sa njom kao da je prijatelj neki i rekla je d azna kao kako mi je... Rekao sam da poslaje mail nekom iznad nje i rekla je da ce poslati menageru skladista i da ce kao dati sve od sebe ovo ono, ali naravno nece me zavarati.. za 2-3 dan aako ne ode na shipped onda 100% posto idem preko supporta, a nadam se da nece biti potrebe da se njima obracam.
odlično, samo da nije bio sexy chat  :D :D,  nadam se da ćeš riješit problem


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1900
Dečki nemojte te kifle pušit mene je trebica sa chata čak žicala "privatni" mail da mi se javi, kao užasno sam joj simpatičan ovo-ono...sve će napravit da nas zavaljaju :D

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1901
Dečki nemojte te kifle pušit mene je trebica sa chata čak žicala "privatni" mail da mi se javi, kao užasno sam joj simpatičan ovo-ono...sve će napravit da nas zavaljaju :D

I jesi joj dao mail? hahaha :D


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1903
hahahaha to, to :D

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1904
Svaka komunikacija je prestala kad mu je poslala svoju sliku  :D