Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780439 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1935
Moja razina mržnje prema njima uzela je epske razmjere :D

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1936
Zed ti kao grande kupac u HK bi trebal pregovarat da se malo ubrzaju u isporukama,
Kaj bumo mi mali pregovarali, :D :D :D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1937
Pregovaram pregovaram, al lakse bi se sa coporom vukova dogovorio :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1938
narucio fly sky stanicu 8 kanala sa BG-a
Dosla za 27 dana.... Sasvim dobro stim da se BG ne moze porediti sa HK...
Mislim da je BG Puuuuuuuuuuno profesionalniji

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1939
A BG bi bio?

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1940
Vjerovatno Banggood.com
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1941
Novi osobni rekord u brzini ostave iz HobbyKing EU skladišta!
6 dana od narudžbe do dostave...
Multirotor FTW!


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1943
Ma GLS je najjaci, problem je sto su svi u skladistu naduvani ko majke...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1944
Ma GLS je najjaci, problem je sto su svi u skladistu naduvani ko majke...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1945
Jeben je taj GLS baš!!

We will start an investigation with our carrier to check on the status of your parcel. Please be informed that investigations typically take 4-6 weeks to complete. Rest assured we'll inform you by email as soon as we have any updates regarding the status of the parcel. We apologize for the inconvenience.
Rest assured once we have confirmed with the carrier that the package has been lost during transit, we will be able to provide a full refund. Again, we apologize for the inconvenience.

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1946
To su ti napisali ovi u HobbyKingu. Kad paket dodje GLSu u ruke, ide jednu državu na dan. Nizozemska, Njemačka, Austrija, Slovenija, Popovec kraj Zagreba. Kad je u Popovcu u 1-2 ujutro, u Rijeci mi je u 6 ujutro i kod mene je do 15:00. Vikendom se paketi ne miču.


Sent on the road from my iPhone feat. Tapatalk
Multirotor FTW!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1947
To su ti napisali ovi u HobbyKingu. Kad paket dodje GLSu u ruke, ide jednu državu na dan. Nizozemska, Njemačka, Austrija, Slovenija, Popovec kraj Zagreba. Kad je u Popovcu u 1-2 ujutro, u Rijeci mi je u 6 ujutro i kod mene je do 15:00. Vikendom se paketi ne miču.


Sent on the road from my iPhone feat. Tapatalk

Je samo što to znači da od 17. paket se ne miče, možda ovi napušeni nisu još predali paket GLS-u ali su rezervirali broj?

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1948

Je samo što to znači da od 17. paket se ne miče, možda ovi napušeni nisu još predali paket GLS-u ali su rezervirali broj?

Ovisi koliko kvačica imaš na popisu narudžbi od HobbyKinga - ako su tri nije još isporučeno. Isto tako, ako nisi dobio tracking number GLSa u nastavku, nije im još došlo.
Multirotor FTW!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1949

Je samo što to znači da od 17. paket se ne miče, možda ovi napušeni nisu još predali paket GLS-u ali su rezervirali broj?

Ovisi koliko kvačica imaš na popisu narudžbi od HobbyKinga - ako su tri nije još isporučeno. Isto tako, ako nisi dobio tracking number GLSa u nastavku, nije im još došlo.
Ma imam more naruđbi preko HK i dobio sam tracking prije 15 dana a na GLS-u stoji uvijek isto.. Na hk piše shipped..
tracking za gls je 47150013633908
taj Hk me počinje živcirat..