Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780435 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1981
Ovo je frustrirajuće.... očekuješ paket od 2m a onda dođe kutija 40x40cm
[attachimg=3]

Za početak skini njihovu naljepnicu s monitora!
:D Učinjeno ni sekunde nisam razmišljao... imaju 2 dana da mi neš konkretno odgovore inače ide paypal dispute, do kraja dok mi ne vrate novce na račun u punom iznosu!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1982
I ja isto tako cekam s fijiposta!

Probaj ovdje vidjeti!

http://www.logicons.com/Tracking/TrackingItems.aspx

Ma nema paketa nigde, probo sam i tu pa tracking veli;  **Unfortunately, there is currently no information on # LX100285963FJ.
Pa jel mi to trebalo da mi piju krv na slamćicu radi jebena dva jeftina RX za Auroru, reko ajd da ih isprobam ispod cjene jednog orginalnog al mi se čini da ih do staračkog doma nebudem dočeko, kaj bum onda snjima vodil kur.. na pišanje.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1983
Pridružujem se grupnom jebanju, ja već 15 dana od naruđbe i tracking broja opće nemogu videt di je paket, valjada ide preko Fijiposta kad je zadnje sa FJ, poslo i Fiđiju i HK da di mi je paket al od odgovora ni traga, pa da mi bar vele da im se skinem sa kur..(sa).  Nikad nisam otvaral taj Claim i Dispute pa bi bilo dobro da neko to malo pojasni po naški. Meni je to sigurno zadnja naruđba od njih, mogu me samo zadržat ak mi pošalju jebeno velik avion za ispriku.

I ja imam sličnu situaciju za paket od 18.1.
Paket od 14.1. mi se normalno vidi na trackingu.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1984
Moje dvije jos stoje već desetak dana ni makac.
Mes tvoji propovi su negdje na oslikavanju



Sent from my Dancall logic using Tapatalk
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1985
Ne znam šta se tu dešava iskopo sam još jedan tracking za gls pa ko tu koga... Aj da su paketi na putu nego nisu ni predati GLS-u jel moguće da su ti nizozemci toliko nesposobni, kako je sad onda motor stigao a ni jedan dio aviona nije... poludit, popunio sam RMA form imaju cijeli tjedan da neš naprave inače paypal dispute...[attachimg=1]

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1986
Evo da se i ja pridružim ovom grupnjaku... dakle, 14.01. platio, tek od jučer na trackingu, navodno na aerodromu egzotičnog otočja Fiji.
Istovremeno, platio DX-u u X.2013., došlo nekidan, paket prožvakan i prepakiran, roba srećom preživjela.
Drugi paket od X.2013 još na putu..dopisujem se sa njima i nedaju odgovora...

Usput @jarun_75: pogledaj taj tracking, shvaćaš li da ti datumi iz siječnja 2013. nemaju smisla ! Imam i ja takve , možda su mi prodali vremeplov, pa se i pomladim  :D !

Moj prijedlog: isključivo preko pay-pala, nikakve druge spike ne pomažu, lovu natrag, a paket ako stigne Ok, ako ne-barem je lova vraćena.

Neće nam biti lako, mislim da sva ova sr***a namjerna i da su zlatna vremena 'paketića iz Čajne' iza nas...

Damir

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1987
Evo da se i ja pridružim ovom grupnjaku... dakle, 14.01. platio, tek od jučer na trackingu, navodno na aerodromu egzotičnog otočja Fiji.
Istovremeno, platio DX-u u X.2013., došlo nekidan, paket prožvakan i prepakiran, roba srećom preživjela.
Drugi paket od X.2013 još na putu..dopisujem se sa njima i nedaju odgovora...

Usput @jarun_75: pogledaj taj tracking, shvaćaš li da ti datumi iz siječnja 2013. nemaju smisla ! Imam i ja takve , možda su mi prodali vremeplov, pa se i pomladim  :D !

Moj prijedlog: isključivo preko pay-pala, nikakve druge spike ne pomažu, lovu natrag, a paket ako stigne Ok, ako ne-barem je lova vraćena.

Neće nam biti lako, mislim da sva ova sr***a namjerna i da su zlatna vremena 'paketića iz Čajne' iza nas...

Damir
Misliš zaštita Eu proizvođača ?

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1988
Mogu samo sumnjati... no čisto sumnjam da bi čajna post zaje*** kada ionako dobivaju subvenciju na svaki paket u izvozu.
Vidjeti ćemo kroz neko vrijeme.. za sada EU Warehouse i GLS nekako funkcioniraju, nisam imao problema.
D.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1989
Definitivno je paketni heaven iza nas. Ali ne kužim koju korist imaju Kinezi od zadržavanja paketa. Kad pošiljka dođe u EU dostava paketa je dosta brza. Ali tri mjeeca dispatching poruka svakih par dana mi ne ide u glavu. Pa ima ih (ko) Kineza, nek  ih zaposle u pošti milijun-dva.


Sent on the road from my iPhone feat. Tapatalk
Multirotor FTW!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1990
Definitivno je paketni heaven iza nas. Ali ne kužim koju korist imaju Kinezi od zadržavanja paketa. Kad pošiljka dođe u EU dostava paketa je dosta brza. Ali tri mjeeca dispatching poruka svakih par dana mi ne ide u glavu. Pa ima ih (ko) Kineza, nek  ih zaposle u pošti milijun-dva.


Sent on the road from my iPhone feat. Tapatalk
Multirotor FTW!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1991
Mislim, prvi bih naručivao iz HK EU da imaju sve što mislim uzeti, ali bude backorder po par mjeseci. I naravno školski po Murphyju, čim naručim iz Kine dobiju taj dio na stanje u EU.


Sent on the road from my iPhone feat. Tapatalk
Multirotor FTW!

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1992
Auuu, tek sam sada shvatio.... otočje Fiji je oko 8200 km jugoistočno od HK-a , a mi smo oko 8600 km sjeverozapadno, dakle dijametralno suprotno !  Cca 16.000 km do mojeg paketića na Nandi aerodromu na Fiji-ju ! Fijuu, ako to ikada stigne... doviđenja HobbyKing, bilo je lijepo kupovati!
Da li je netko dobio nešto od Fiji post-a uopće do sada?
idem gledati friski na sharka... :(
Damir

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1993
Damire,
Kako je naš hoby egzotika, po novome tako i putuje
U 12 mj meni je dosla pegla iz hk preko fiji poste za 18 dana kak sam ju platil
Poslije toga sve je otišlo u pm.
Mislil sam da je razlog Eu, ali nije jer u Bosni i Srbiji isto šteka
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1994
Od četiri paketa iz Fijija tri su došla, jedan zaglavio u Njemačkoj već desetak dana.

Poslano s tableta putem TapaTalka

Multirotor FTW!