Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780424 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #345
izgleda da cu ja sad platit poreze i carine za proklete propelere... dobio danas obavijest, a sve ostalo je proslo bez icega

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #346
Pa koliku si cifru stavio ???
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #348
 
 
  naručiio 13-10  paket krenuo 17-10 i još uvijek čekam. ima li ko pametnu ideju pošto sam bio cicija i
 
  nisam išao na preporučenu pošiljku.  Kontaktirao HK  a oni da budem strpljiv-- :'(
Nemam snage da razmišljam.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #349
Pa koliku si cifru stavio ???

Ko da je bitna cifra kada je stanovita J.P. iz poštanske carine ZG u pitanju.... kuda bas tamo mora doci...

eto bio jucer na carini, cekao sam sat vremena i na kraju za propove platio 108 kuna sve skupa carine i davanja. I jos na carinsko deklaraciji pise da sam platio carinu na model aviona... Toga ima samo kod nas. nisam imo vremena ni zivaca da im zagorcam malo zivot pa sam platio i pokupio se...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #350

 
  naručiio 13-10  paket krenuo 17-10 i još uvijek čekam. ima li ko pametnu ideju pošto sam bio cicija i
 
  nisam išao na preporučenu pošiljku.  Kontaktirao HK  a oni da budem strpljiv-- :'(
... budi strpljiv ;D i ja sam čekao 50-tak dana, samo sto ja nisam bio cicija, neko sklerozan, pa sam zaboravio kliknuti "registered"  ::)
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #351

 
  naručiio 13-10  paket krenuo 17-10 i još uvijek čekam. ima li ko pametnu ideju pošto sam bio cicija i
 
  nisam išao na preporučenu pošiljku.  Kontaktirao HK  a oni da budem strpljiv-- :'(

meni jedan od 11.10 stigao prije par dana, budi strpljiv, valjda če doć

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #352
zato sam rekao nikad više neregistrirano! Ja sam se nečekao jednom čak dva i pol mjeseca... :-[

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #353
evo,ja narucio 28.12.2010. kad sam god pogledo na listi pisalo je da je jos tamo,i jucer mi je postar donio paket :D znaci 30 dana i kasnije odem pogledat na listu i pise da je paket stigo bla bla :D

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #354
Matija dragi pa nije to baš 30 dana  :D
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #355
a malo sam se preracuno  :D haha 20 daneka :D

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #356
evo kako je jedan proputovao pola svijeta, došao lijepo u RH, točno u ZG, i onda završio greškom u Splitu?  ??? LOL
samo se nadam da sutra neće biti update da ga je netko i preuzeo tamo :-X već da bu se vratio u Zg di mu je i mjesto...


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #357
možda ZG carina ne stigne ili je jadra na G.O pa je ošlo u split na carinu

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #358
ma kada je gužva na carini, samo ga stave da čeka...10-15 dana i dođe na red...
ne isplati im se slati ga negdje drugdje, pa nazad, na njihov trošak :)

update, paket je u Kijevu - hr. LOL

vrijeme je da nazovem poštu tamo  :'(


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #359
ups, pa to je ludo totalno ..u Split.... ::)