Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780423 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #390
pa koje opcije vi odaberete kada naručujete? unregistered ili što?

jer ona prva registered iz HKa za par dolara do 100 gr i 9 $ za 500gr dođe u roku max mjesec dana, obično 2tj.
rctimer isto tako.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #391
pa koje opcije vi odaberete kada naručujete? unregistered ili što?

jer ona prva registered iz HKa za par dolara do 100 gr i 9 $ za 500gr dođe u roku max mjesec dana, obično 2tj.
rctimer isto tako.

To je kad naručuju unregistered, je jeftinava al meni je takva pošiljka putovala dva i pol mjeseca pa sam rekao nikad više.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #392
Najprije stavljeno registered, vratio se nesto ispraviti i onda automatski ostalo na unregistered, skuzio kad je vec bilo kasno. Mozda do ljeta dodje  :(
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #393
Ja čekam već 2 registered pošiljke s HKa mjesec dana i jednu sa RC timera. S tracking brojem vidim da je na HongKong postu već duže vrijeme, cca 2 tjedna, i samo stoji tamo.
:(

Šta vi to kupujete da vam dođe za 2 tjedna da mi je znat , kineski zrak ?
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #394
Mislim da to nije do Hobby kinga već do njihove pošte jer mi je ista stvar sa stvarima naručenim preko Ebay-a isto stoji na pošti

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #395
meni prije par dana počeli stizat paketi
sad već 4 dana zaredom po 5 paketa dobijem :)
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #396
ubrzali su se....

1 tjedan i paket je tu



Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #397
Da ubrzali su stvar....samo što im backorder nedolazi dva mjeseca  :'(

[attach=1]

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #398
Mene sam smeta HK. Prije su fakat poslali za 2-3 dana max iz skladišta i čekalo se da ode iz Hong Konga isto toliko, i za 5-6 dana u Hrvatskoj ili tako nešto, i onda 4-7 dana u našoj lijepoj, ovisno da li ode na carinu. Sve skupa, paketi su dolazili s prosjekom 3 tjedna, neki manji i brže.

NO u zadnje vrijeme NPR.
1.3. platiš
5.3.piše shipped
12.3. vidljivo s tracking numberom na IPS-u
19.3. otišlo iz HonKon
25.3. došlo u HR
1.4. dobivaš obavijest o paketu

nekako kao da su zaprimili naše odlike.

prije si čekao paket da dođe s 10 030 do doma nekih 7-8 dana.

Sada dođe za par dana, a čeka se da ode od njih 10-15 dana:)

Valjda su fakat zatrpani jadnici :-[


Paketi koji dolaze najbrže su mi iz UK. I to nekih 7-10 dana. Sam su skupe stvari:)
naručio sam neki motorić i bateriju u ponedjeljak naveće. U petak ujutro je bilo u sandučiću. To mora da je neki rekord.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #399
Meni prije 2 tjedna,a sad 4-5 tjedni,
Kod njih stoji u materinu a kad krene za 5 dana je tu,valjda su još na kineskoj novoj godini.
Robert

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #400
dali mi netko moze molim vas objasnit kako da pratim posiljku dobio sma one brojke i slova (RCxxxxxxxxxxHK)

ali neznam gdje da to pratim

kliknem na hk taj botun di je taj kod ali mi otvori str i pise ovo:

To promptly retrieve the record of your item, please key in your Enquiry Reference Number (if available), for example, 05000123A:

Or please provide the item number, enquiry reference number (if available), details of sender, addressee and contact information by fax to Mail Tracing Office at (852) 2868 4723. You can also email or call our Mail Tracing Office at (852) 2921 2211 during office hours.


ali tu nemogu ukucat gore navedeni kod jer je predugacak

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #401
Za tracking je potrebno nekoliko dana (nekad čak i tjedan dana) da bi postao "upotrebljiv" odnosno da bi se pošiljka mogla pratiti, ovisno o tome što se događa s pošiljkom od trenutka predaje u poštu, uglavnom sve je ok  :) provjeri nakon par dana na http://app3.hongkongpost.com/CGI/mt/enquiry.jsp odnosno http://ips.posta.hr/

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #402
Za tracking je potrebno nekoliko dana (nekad čak i tjedan dana) da bi postao "upotrebljiv" odnosno da bi se pošiljka mogla pratiti, ovisno o tome što se događa s pošiljkom od trenutka predaje u poštu, uglavnom sve je ok  :) provjeri nakon par dana na http://app3.hongkongpost.com/CGI/mt/enquiry.jsp odnosno http://ips.posta.hr/

hongkong nisam probao ali par puta su mi nesto slali Hp expresom i nijednom ovaj hrvatski tracking mi nije dao informaciju o posiljki svaki put bi mi izbacio ovo: No information, please check your item identifier

cu probat za par dana
hvala ti

i pitanje kolko je prosjecno potrebno da nesto stigne sa Hking-a
ovo mi je prvi put da uzimam od njih nesto
 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #403

hongkong nisam probao ali par puta su mi nesto slali Hp expresom i nijednom ovaj hrvatski tracking mi nije dao informaciju o posiljki svaki put bi mi izbacio ovo: No information, please check your item identifier

Nisam siguran može li se s ips-om pratiti HP express pošiljka, uglavnom može se desiti da HongKong tracking uredno radi,a ips ne pokazuje ništa, u tom slučaju će ips "proraditi" jednom kada pošiljka dođe u HR (primjer: HK i lipo baterije koje šalju Swiss post-om)

i pitanje kolko je prosjecno potrebno da nesto stigne sa Hking-a
ovo mi je prvi put da uzimam od njih nesto
 

I ja sam pred mjesec dana naručio svoje prve pakete s HK-a  ;) i sve je stiglo unutar 4 tjedna, ali tih "4 tjedna" netreba uzimati za gotovo jer nekome paket može doći unutar 2 tjedna, nekome 2 mjeseca ili duže..

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #404
uh nadam se da necu polomit heli prije nego mi stigne gyro  :)