Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780549 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #495
 :)
iz RC modela pošiljka mi stigla za 10 dana a iz HK-a 12 dana ;D
lp

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #496
meni jos nije stigao paketic bez pracenja koji je krenuo 12 jula.
drugi koji je imao pracenje je stigao 22og. :(
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #497
hmmmmmm,i ja bi bio ljut  >:(
imao sam do sada 2 narudžbe i sve je bilo u okviru 14 dana, 8)
tko zna gdi je zapelo
lp

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #498
Kad smo kod neregistered s HK-a, evo jedne pohvalne :)
Plaćeno 27.07 danas raspakirano :P :P
Možda zato jer je i batka bila unutra???
Osam dana, moj osobni neregistered rekord ;D
Usput isti dan naručeno s RC timera, pa bumo baš vidjeli...
RC timer stigao danas, brzo, ali ipak 6 dana kasnije od HK-a ;)
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #499
Kad smo kod neregistered s HK-a, evo jedne pohvalne :)
Plaćeno 27.07 danas raspakirano :P :P
Možda zato jer je i batka bila unutra???
Osam dana, moj osobni neregistered rekord ;D
Usput isti dan naručeno s RC timera, pa bumo baš vidjeli...
RC timer stigao danas, brzo, ali ipak 6 dana kasnije od HK-a ;)

hm.. moj putuje od 27.7 isto.. danas je konačno zalutao u hrvatsku.. sad da još ovi na carini budu milostivi..  ;D


8/10/2011 4:29:00 AM     SWITZERLAND     DIETZENBACH T     Receive item from customer (Otb)         
8/10/2011 4:29:00 AM    SWITZERLAND    DIETZENBACH T    Receive item at office of exchange (Otb)       
8/11/2011 1:40:00 PM    CROATIA    ZAGREB 10003    Receive item at office of exchange (Inb)       
8/11/2011 5:27:00 PM    CROATIA    ZAGREB 10003    Send item to domestic location (Inb)

Jel to znači da je zaobišao carinu  ::)


možda ipak ne ;D

8/11/2011 5:27:00 PM     CROATIA     ZAGREB 10003     Send item to domestic location (Inb)         
8/12/2011 9:17:00 AM    CROATIA    10004 ZAGREB CARINA    Send item to domestic location (Inb)

ajde možda ipak danas ugledam paket..

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #500
hm,eto mozda nije bas za ovu temu al nisam znao gdje da napisem a otvarat novu temu nisam htio :D znaci zanima me kako mogu provjeriti gdje mi je paket a narucivo sam s ebay-a?trazio sam svugdje onaj broj al nigdje ga nemrem nac :/ gledo sam isto kao na ebay-u gdje mi je paket pa su samo rekli kad je poslan i kad bi mogao stic -.-  :'( pa ako netko zna kako mogu saznat onaj odredeni broj molio bi da napise! :D hvala i sry zbog off-a  ;)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #501
Izgleda da ti seller nije dao tracking number. Znači da je paket vjerojatno poslan nekom žblj jeftinom varijantom. Inače ti broj izgleda ovako (My eBay -> Purchase history):
MAK Zapad

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #502
da nisam dobio broj  >:( al dobro nema veze kad dode dode!svejedno puno hvala  sad cu znat za ubuduce  8)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #503
quadroufo, narucio 12.08 navecer a paket stigao danas (17.08) -sve pohvale.. e, da EMS je bio

rctimer, hobbyking.. narucio istu vecer kad i quadroufo, rctimer poslao jucer a hobby king jos prebacuje robu po skladistu..
myrcmart, narucio u ponedjeljak a poslali danas..

vidit cu bas kad ce stic ostale narudbe. u hobbyking imam jedan EMS i dva obicna registrirana pa da bas usporedim koliko je brze sa EMS

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #504
Paket je putovao 5 dana od Amerike do Zagreba, a od 10.8. do danas (znači 7 dana) stoji na carini... (Send item to customs)...
Pa kaj se tu događa?
MAK Zapad

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #505
8/26/2011 3:07:00 PM   SINGAPORE   SINGAPORE   Insert item into bag (Otb)      
8/29/2011 11:55:00 AM   CROATIA   ZAGREB 10003 PI   Receive item at office of exchange (Inb)

Ovo je bilo brzo  ;D
MAK Zapad

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #506
vi koji ste narucili posiljke i koje su "poslane" 14.4. jeli vam stiglo sta???


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #507
ja naručio 18.8, stiglo prije dva dana

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #508
ma narucivao sam ja jos i poslije toga i sve stiglo u roku tjedan dva ali ove dve psiljke koje su kao napustile HK 14.4 to ni traga ni glasa

a hobby k neka istraga koja traje vec 2 mjeseca i nista

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #509
Ja klistiram svog "lieson officera" svako malo ali nista jos!!!
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)