Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780497 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #615
moze li mi neko objasniti kaj ovo tocno znaci..jel proslo carinu a ako je znaci smilovali su se bez carine..ili..

50:50...il je prošlo il su lupili pdv na svotu koja piše (ak je iznad 30$ dolara tj. 160kn)..mada, to je ZG, sumnjam  :D :D no, al nije isključeno, meni je isto tak pisalo u trackingu, no oni fino udarili pdv na cifru s paketa ($60) + 50 kn njihovih troškova (uključujući i onih 10kn za poziv koji nisu poslali al su ga uredno naplatili..)

lp,
Marko


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #617
to buš vidio kad ti dođe batka kakva je....
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #618
hi hi  :P

Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #619
Toeče, nakon mjesec dana konačno promjena na Hong Kong Post-u, ovo nebreš vjerovati, ak im jer tolko trbalo da se ovo promjeni, za kolko bu tek paket stigel ! BASTARDS

2/27/2012 2:14:00 PM    HONG KONG       Receive item from customer (Otb)       
3/21/2012 5:10:00 PM    HONG KONG    HONG KONG AIR MAIL CENTRE    Insert item into bag (Otb)

Sukhoi su 27  mi je na suhome, nema pogona a već je moral veselo letati  .....

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #620
meni je najzanimljivije kaj su mi sva 4 paketa bila na trackingu u zagrebu no nekim cudom odjednom je jedan ponovo u HK  ??? hmm hmm
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #622
to buš vidio kad ti dođe batka kakva je....
Ja sam se opeko par puta sa tim batkama na ebayu,govno ti uvale

ma i hk ti zna uvalit
dosle mi iz hk 3 zippy 1000 mah 3s i jedna od njih celija u kurcu ostale dve odlicno odradjuju svoj posao
i imam jednu 2200mah 3s ta vec godinu dana radi odlicno ima sigurno 250 letova

s tom kineskom robom je ko lutrija  :)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #623
Evo upravo stigo paket sa ciklikom i rezervnim dijelovima,  :)  :D narucen 9.03.2012 Ovak je izgledo put:

3/9/2012 8:48:00 PM HONG KONG  Receive item from customer (Otb)  
3/21/2012 5:16:00 PM HONG KONG HONG KONG AIR MAIL CENTRE Insert item into bag (Otb)  
3/26/2012 10:40:00 AM CROATIA ZAGREB 10003 Receive item at office of exchange (Inb)  
3/26/2012 11:48:00 AM CROATIA ZAGREB 10003 Send item to domestic location (Inb)  
3/27/2012 8:28:00 AM CROATIA 10004 ZAGREB CARINA Send item to domestic location (Inb)
 Fali danasnji dan kad je stiglo.
Malo slika dijelova onak na hrpi.Nisam dobar servo za rep uzeo ali je narucen jaci sa RCTimera u kompletu sa 2-ije baterije, jedna za zrakomlat i jedna za stanicu.
E sad to treba sve podesit i naucit se na simulatoru, jedino nikako da stigne dongle narucen prek e-bay_a tocno mjesec dana, a za njega sam mislio da ce stici najprije.Ali ja nkad u zivotu nisam iso jednostavnijom solucijom, uvijek idem na tezi nacin.

http://www.youtube.com/watch?v=fSk3fy-sHt4

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #624
Na hongkong postu piše " Item posted and is being processed. " i tak stoji već tjedan dana?? kaj pak sad rade?

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #625
Kakva su iskustva sa HK ako se uzme bez trackinga, koliko se ceka itd?
Lp,
Alex

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #626
Kakva su iskustva sa HK ako se uzme bez trackinga, koliko se ceka itd?
Zna se desiti da nikad i ne dođe ( govorim iz iskustva  :'( )
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #628
ja prvi put narucio bez trackinga i nije mi dosao paket sa dva serva narucen prije mjesec dana inace to mi je 23. narudba iz HK i do sada je sve uredno doslo osim toga

dal vam dolaze paketi ??

Reply #629
Tak imam osjecaj da sam popusio pare xD al to mi je skola xD
Lp,
Alex