Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780425 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

dal vam dolaze paketi ??

Reply #915
Ah ah... ili ce biti wau ili nece letit nego biti concept na zidu... Kak je krenulo, mislim da ce ispast pre tezak.
Bit cu gotov iduci tjedan pa podnesem report!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #916
GLB sad salje preko HKposta, i to ce vjerovatno dolazit u brzom roku, al opet ce dugo cekat jer mi treba 10 dana da spakiraju 3 artikla i posalju  :-[

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #917
Sada su kao ponovo poslali s novim trackingom sada mogu ponovo zezati
od 7.9 se naganjam

Dear Marko,

After checking, the old package was back to post by custom, and postman has resent it for you, the new tracking number is RQ130782958SG . In this case, since it is still on the way to you now, would you mind waiting another 2 -3 weeks with patience and see if its arrival?
 
Your understanding and patience is highly appreciated!
 
Best regards,


Yours Sincerely,
Customer Service

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #918
ja neznam jel ovo slucajno ili koji vrag, uglavnom 2 paketa cekam vec skoro 2mj. sa GLB. prije nego sto istekne 45 dana za prijavu PP-u otvorim dispute, natezanje mailova, za 3 dana je posiljka u zg na carini

u subotu otvorim dispute za drugu posiljku, i eto danas je paket u zg na carini

trebao sam prije otvorit dispute  :'( ;D

Re: dal vam dolaze paketi ??

Reply #919
Isto tako je i.meni bilo samo se.meni pojavilo u zg nakon 7 dana

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #920
A šta li je ovo ??
Insert item in domestic bag ??

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #921
Meni kad je to pisalo paket nije išao na carinu, nego je sljedeči (radni) dan bio kod mene.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #922
domestic -domaći tj.stiže na kućni prag :)

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #923
Ljudi pozdrav, pisem ovaj post kako bih ocrnio www.rctimer.com,
narudio sam valjda prije 3 mjeseca jos, cak i malo vise 2 paketa, u jednom je bila baterija futabina od 2200mAh za 10 dolara za turnigy 9x i nikada mi nije dosla.

Javio sam im se nakon mjesec i pol dana i rekli su dal mogu pricekat jos tjedan dana da vide dal ce mi stic.... onda je u tom periodu taman isteklo vrijeme u kojem mogu disputat transakciju preko paypala (45 dana od transakcije), da bih im se opet javio i rekli su da ce mi poslat uz pitanje dal cu nadoplatit u slucaju da mi stignu obe, reko sam nema problema i uglavnom rekli su da su poslali...i od tad mi se uopce ne javljaju...tako da


NEMOJTE KUPOVAT SA RC TIMERA

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #924
Moja kamera je sad u HK.
Evo što su napisali

Dear  Drazen  ,  Your order is returned to us because of the incorrect address or the failure of delivering the order. Can you please confirm whether your address is correct so that we can send the package again? The address in our system is:
Naravno, adresa je ok samo oni imaju problema sa svojim riječima.
Poslije potvrde adrese dolazi mail:

hello sir thanks for your replywe  already resend to you by HK post here is the new tracking number RC075697214HK

I trackingna HK post i ips-u


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #925
seru, meni su isto napisali da je kriva adresa i zato nisu mogli dostavit

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #926
Ljudi pozdrav, pisem ovaj post kako bih ocrnio www.rctimer.com,

NEMOJTE KUPOVAT SA RC TIMERA

a ne znam, si provjerio 3x sve podatke?

jer evo preko 2400 dolara naruđbi samo s rctimera, sve došlo bez ijednog problema....
kao i s HobbyKinga,
plati se PDV tu i tamo, no bitno da paket stigne.

platim uvijek 2$ shipping, ne uzimam free opciju.
možda je do toga?

jasno: ZAGREB i CROATIA velikim slovima upisano, da se bolje vidi na sortiranju.


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #927
Moja kamera je sad u HK.
Evo što su napisali

Dear  Drazen  ,  Your order is returned to us because of the incorrect address or the failure of delivering the order. Can you please confirm whether your address is correct so that we can send the package again? The address in our system is:
Naravno, adresa je ok samo oni imaju problema sa svojim riječima.
Poslije potvrde adrese dolazi mail:

hello sir thanks for your replywe  already resend to you by HK post here is the new tracking number RC075697214HK

I trackingna HK post i ips-u


I meni su tako poslali provjeru adrese i nakon jos par tjedana poslali ponovo i dali novi tracking.
Doslo je do zg pa mislim tamo iduci tjedan dodje doma.


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #928
Ljudi pozdrav, pisem ovaj post kako bih ocrnio www.rctimer.com,

NEMOJTE KUPOVAT SA RC TIMERA

a ne znam, si provjerio 3x sve podatke?

jer evo preko 2400 dolara naruđbi samo s rctimera, sve došlo bez ijednog problema....
kao i s HobbyKinga,
plati se PDV tu i tamo, no bitno da paket stigne.

platim uvijek 2$ shipping, ne uzimam free opciju.
možda je do toga?

jasno: ZAGREB i CROATIA velikim slovima upisano, da se bolje vidi na sortiranju.

Je tocna je adresa jer je drugi paket najnormalnije stigao, koji sam narucio 2 dana nakon ovog.
Kladim se da su prvi paket normalno poslali i da se zagubila posiljka ili sto vec, pa su mi rekli da pricekam jos tjedan dana tako da prodje taj rok za disputanje transakcije na paypalu jer im se nije dalo ponovno slat...jer nema sanse da su se dva ista paketa zagubila ili da su ukradena

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #929
Potpisujem sve što je Mile1 rekao.
Na potpuno isti način su i mene zavlačili dok nije prošlo 45 dana pa se više nisam mogao žaliti (kupio preko eBay-a). Paket nikad nije stigao (50 $). Najgore mi je što sam nasjeo na spiku, pričekaj još tjedan dana, pa onda opet pričekaj još tjedan dana. Nakon toga pitali su da li sam voljan platiti drugu pošiljku kada prva ipak stigne na što sam i pristao. Naravno, niti jedna pošiljka nije stigla. Nakon što je prošlo 45 dana više nisu odgovorili niti na jedan moj mail.
Savjet, budite jako oprezni kada kupujete s RC TIMER-a. Ja sigurno od njih više nikada neću ništa kupiti i to najviše zbog njihovog odnosa prema kupcu odnosno smišljenoj prevari.

Pozdrav...