Skip to main content

Topic: A10 tank killer (Read 4424 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

A10 tank killer

Vrijeme banana, ne leti se, ali se može raditi na novim projektima.... A10 tank killer, koristio sam EDF motore od Su 27 (kojeg još čeka popravak i narudžba nove elektronike i motora). Evo par slika avajona :






 


Još ima par stvari za popraviti ali nakon farbanja bude dobar. Baš me interesira kak bude do poletalo iz ruke (pretpostavljam koma, ali....)

LP,

Zoran

Odg: A10 tank killer

Reply #1
 :P...odlican.... :P....nego pripazi pri slijetanju..radi srvaca...a i prednjeg trupa di ide batka...mislim (iz mog iskustva)..da su tu naj slabiji... 8)....a ovako..perfekto... :)...nemoj zaboravit ga slikat u zraku..(ja zaboravio  :( )...i snimka leta pomogucnosti... ;D
Turnigy 9X

Odg: A10 tank killer

Reply #2
:P...odlican.... :P....nego pripazi pri slijetanju..radi srvaca...a i prednjeg trupa di ide batka...mislim (iz mog iskustva)..da su tu naj slabiji... 8)....a ovako..perfekto... :)...nemoj zaboravit ga slikat u zraku..(ja zaboravio  :( )...i snimka leta pomogucnosti... ;D

Vidiš kako je to lijepo napravljeno, sa EDFovima i poštenim izoflorom.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: A10 tank killer

Reply #3
Inače mislim da je dosta teški model, ali to su ovi motori krivi, danas ga bacam na vagu pa ćemo vidjeti koja je težina. Nisam baš optimist oko poletanja iz ruke....

LP,

Zoki

Odg: A10 tank killer

Reply #4
upravo izvagano, težina modela sa baterijom je 720 gr. Na motore ide furnir, tako da ne bi smjelo biti neke extra težine....

Odg: A10 tank killer

Reply #5
...iiii...jesi li ga isprobo.. :)...ja sam moro vec drugog napravit... 8)..samo radi tog prednjeg trupa..morao sam ga ojacati iznutra...leti super...
Turnigy 9X

Odg: A10 tank killer

Reply #6
Čekam dane bez vjetra za test, opako me bediraju ti EDF-i, znam kak je Su27 letel sa njima...... Ali bit će uskoro u zraku, nadam se :)


Odg: A10 tank killer

Reply #7
Avajon gotov, definitivno bude preteški, motori od Su-27 su koma, malo potiska a teški ko vrag. Farbanje završilo, čekaju se prijemnici pa će pasti i test flight.....








Odg: A10 tank killer

Reply #8
ostao sam pafff... :-X...odlicno... ;D
Turnigy 9X

Odg: A10 tank killer

Reply #9
 ??? ??? ??? ???  samo to

Odg: A10 tank killer

Reply #10
Uh, avion riješen, palo je vaganje i rezultat je paklenih 890 gr..... Nisam baš siguran kak budu ovi edf-i pogutali tu težinu.... Još uvijek se čeka prijemnik pa ide maiden....

Odg: A10 tank killer

Reply #11
Uh, avion riješen, palo je vaganje i rezultat je paklenih 890 gr..... Nisam baš siguran kak budu ovi edf-i pogutali tu težinu.... Još uvijek se čeka prijemnik pa ide maiden....

sve je moguce...neznam kolki ti je potisak po motoru..al dobro...pa koi prijemnik tolko dugo cekas...
Turnigy 9X

Odg: A10 tank killer

Reply #12
Pa tek su poslani 3.3.2012. Čekam prijemnik za T9x ne da mi se čupati ovaj iz F14 van svako malo..... Najviše me muči polijetanje iz ruke, to bi moglo biti kobno, ali pun gas pa ćemo vidjeti :)

Odg: A10 tank killer

Reply #13
Pa tek su poslani 3.3.2012. Čekam prijemnik za T9x ne da mi se čupati ovaj iz F14 van svako malo..... Najviše me muči polijetanje iz ruke, to bi moglo biti kobno, ali pun gas pa ćemo vidjeti :)

ja i prijatelj kad imamo tako neki model koi ide prvi put u zrak ...pripomognemo jedan drugome...pri bacanju...ful gas i bacamo..tako da meni ili njemu budu obje ruke na komandama...
...i ja dugo cekam prijemnik sa HK...T9x ( 6ch)...
Turnigy 9X

Odg: A10 tank killer

Reply #14
Uh, avion riješen, palo je vaganje i rezultat je paklenih 890 gr..... Nisam baš siguran kak budu ovi edf-i pogutali tu težinu.... Još uvijek se čeka prijemnik pa ide maiden....

Vrlo jednostavno , uzmi ga za rub krila (valjda to može , dovoljno je čvrst) , ako gura iz ruke netreba čupati samo da ima tendenciju prema naprid , imaš šanse poletiti , ako nema potiska dovoljno da ga ti kontriraš rukom , ne bacaj šteta ga je razbiti potrudio si se oko dizajna.....
Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""