Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1036059 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1081
vidim uveli su i "nove" konektore za njih... XT30.
ima ih pod "new items" za kupit isto... solo konektora...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1082
hmmm.. nadam se da ce povecat kapacitet tih novih batki, nekak mi je premalo ovo :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1083
A cuj, nije da imas di stavit npr 2200mah na minija. Mislim, imas, ali se puno gubi na snazi, a uz manji kapacitet i masu, a kvalitetniju bateriju, dobijes isti ucinak.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1084
Sve ovisi o setupu... ak je jak setup ide gore 2200 bez beda...


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1086
Sastavljen novi minić. Slozio sam ga na frame sa Myrcmarta, motori sunnysky 2204-2300kv, afro 12A regleri, 6x4.5 propovi sa Myrcmarta,  Naze32 FC, immersion 600mw FPV TX , sony PZ0402 FPV kamera. I uspio sam sloziti da mi radi telemetrija za neze32 na taranisu. Sad napokon imam ocitanje napona na stanici i naravno alarm za bateriju. Evo koja slikica i slika pidova koje sam stavio na naze32.


Kad se smiri vrijeme idemo juriti  ;D





Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1087
To bi ja!

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1088
Joooj stari ali će ti motori sa tim propovima da vrte...  ??? ??? ???
Jedva čekam video...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1089
Sad si isti ko ja ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1090
Makar vani puse ko mutavo, ali nisam imao mira bar da ga malo probam. Auuu kako brutalno leti, ful je miran, pidovi pogodjeni, a snage kolko hoces. Malac ko stvoren za jurnjavu  ;D



Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1093
Cisto ako nekog zanima kako podesiti da radi telemetrija sa naze na taranisu. Ja sam slozio tako da mi javlja na 10.5V



Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1094
Napisi u cem je bio stos, zakaj nije cito voltazu