Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1035941 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1620
Da ali bude penetracija jednaka nuli. Cim zađes iza najsitnije grančice ode slika.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1622
Hebeni jubito, vec treci put uplodam video, covjece ovaj skuzi zvonjavu mobitela i odmah copyright i mutira mi video. Kakvi kretosi, valjda ce sad valjat, jos malo pa je gore

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1623
Meni ljubicasta ledica stize, 3w ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1624
Od kuda.
Daj neki link.
Ja očigledno imam problema sa tim ledicama jer svaki put do sada nešto nije valjalo ili voltaža ili jačina.




Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1628
Video je pre pre !!!



Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1631
Najgore od svega je da kad to pustim, teško mi je zaustaviti muziku. Nekako je bolesno zarazna. Možda da to stavim na svoj video kao soundtrack?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1632
Video je skroz fora. :D

A što se tiče blokiranja kako da mi zblokira kada je ti neki mix svega po malo.
Fino nađeš mix uključiš shazam i čekaš ako ne nađe i ne skonta on nakon par puta neće niti  jubito.  :)
Ali da su gamad jesu jedan su mi puta podvalili i udarili reklamu i napišu neku glupost koju su kako prepoznali.
Ja njima mail pošaljem da mi pošalju koja je to točno pjesma i naravno makli reklamu i nikom ništa.
Love i oni malo u mutnom. Pa ako dobro ne pogledaš naplaćuju i zarađuju na tebi.
Više neću stavljati video  sa reklamom i copy right problemima jer najmanji je problem za reklamu, nego to što se ne vidi u nekim državama ili mobilnim uređajima.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1633
Bas sam spomenuo jazavcu da bi bilo zakon da imas fpv transmiter u HD-u. Onda bi sibao sliku sa Gopro sa HDMI i to bi bilo zakon,ona ima jako mali delay, ali  onda vidis puno vise detalja. Ja nasao neki video, lik nesto kao sklepao, pa ako netko ima nekakav prijedlog neka stavi. Naravno ne Lightbridge, ipak preskupo


 How To, TRANSMIT VIDEO in (HD) for FPV, Multi Rotors- UPDATED

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1634
Moglo bi se to preurediti, za gimbalce bi trebao neki fini mekani HDMI kabl koji ide iz GoPro, ovo s BEC-ovima nije nikakav problem, možda bi 7805 bio još i bolji izbor za napajanje ako ne vuče puno struje, naravno trebalo bi složiti i neke dobre antene za ovo jer 400 i više $ za 50m dometa je tek skupo, OSD nabacit na to nije moguče (zasad).
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis