Skip to main content

Topic: Akcija - 36% off na Immersion 600mW 5.8ghz VTX (Read 2557 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: Akcija - 36% off na Immersion 600mW 5.8ghz VTX

Reply #2
Po cemu je odlican? Ogroman, tezak, skup....


Odg: Akcija - 36% off na Immersion 600mW 5.8ghz VTX

Reply #4
Ovo?

[attachimg=1]

[attachimg=2]
InnovationMatters

Odg: Akcija - 36% off na Immersion 600mW 5.8ghz VTX

Reply #5
Po cemu je odlican? Ogroman, tezak, skup....

Nije za micro, to sigurno ali radi bez greske. Naravno, svako ima svoj omiljeni.
InnovationMatters

Odg: Akcija - 36% off na Immersion 600mW 5.8ghz VTX

Reply #6
Ma ok, samo kazem. Stvarno je cigletina...a i nisam jos naletio ma vtx koji mi je lose radio...recimo sa myrcmarta imas 6gr VTX radi ko kuca...istina nema 5V izlaz ali vecini nas niti ne treba posto furamo kamere na vecoj voltazi

Jedino sto je bitno u cijeloj prici je tezina i dimenzije, a u po tome ovaj vtx nevalja.

Odg: Akcija - 36% off na Immersion 600mW 5.8ghz VTX

Reply #7
možda  za miniracere , što se tiće kvalitete ,dometa , slike meni je no 1.


Imam ih 4 komada , plus standard jeftilen 2-3 kineza koja mu nisu ni do koljena .


i ja ga imam u miniquadu .istina još sam u fazi da mi full čista slika puno pomaže u fpv letenju .


vidim da kod profića to nije potrebno .
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Akcija - 36% off na Immersion 600mW 5.8ghz VTX

Reply #8
Zed, dobro kazes!


I ja sam smatram da je cigletina i vjerujem da ima puno jeftinijih i gotovo istih performansi, pa cak i laksih. Na moju srecu, na mom Mini modelu je prihvatljivo jer model zaista ima poprilicno dosta mjesta za elektroniku a i sam VTx dobro sluzi.


Smatram kako je kvaliteta slike najbitnija(jer ofc sva ta oprema  za fpv quad ima jedan cilj, fpv :) ) i zbog toga sam se dao u investiciju, IMRC 600mw, Sony kamera, Atas Pro PDB sa dobrim filterom.


Iako sto se tice kvalitete slike vjerojatno najveci efekt ima sama kamera i naravno ekrani u naocalama.


InnovationMatters