Skip to main content

Topic: Naši najbolji FPV filmovi (Read 329698 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #300
vidim da je jazavac presao na 4wheels FPV pa mi se cini da bi mogao svoju FPV opremu mogao prebacit na summita od cure  ;D

nije moj video ali je inspiracijski, pogotovo od 3:45  ;D

click on part two also ;D


A ova bi se dala za polovnu 3S zippicu i 2 koristena servaca s JR konektorom.

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #301
Bio malo u posjetu u Istri, malo mjesto kraj Buzeta, super za mini quad


FPV - ISTRA :)

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #302
Spaljotka. Tak je pusto ko simulirani okolis... Ti se zabavljas dok mi patimo u ovom slinavom vremenu...

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #303
Super!

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #304
Nenadmašan si stari moj! Samo da te Jakovčić ne tuži da si mu ometao posjed koji je "stekao na prvoj crti obrane"  :D











Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #305
Dalmacija i Istra :  METROPOLA = 2:0 u videima ( zar ne Sekile)   :P
Danas po bonaci i lagano blačnom vremenu opalio sam za mene odličan let na novom terenu.
X-UFO  sa NAZE 32 koji je podesio Sekile, radi što pomislim.
Stanica je stara FUTABA 6x i FUTABA prijemnik 2,4GHz
Video link TX 1,2 GHz Lawmate 500mW ali na 1S bateriji ( 300 mW ima na 4V ), VRX Lawmate.
 Kamera FATSHARK 922. Cvike FATSHARK prva generacija.
Stari dobri X-UFO ( siječanj 2009. prvi let) trese se u zraku, ali sluša svaki pokret na palicama. 
Na MOBIUSU se nalazio 1.2 ND filter.






07.122014. X-UFO TRENING
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #306
Čovjeće pa ti si podivljao! :)

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #307
E jesi ga izvrtio nema sta, jadan x-ufo, raspast ce se. Ali ionako ide tehnicki  muzej kad sklopis minija. Gledam koje vrijeme imas i krene suza ;D , mi za sunce neznamo. Ali sljedeci tjedan poboljsanje, rulja je vec luda, bit ce hrpa modela u zraku

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #308
To Igore ,konačno je stala kiša..... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #309
Stari moj, ja neznam ko je ovo vozio ali bodul ziher nije ;D svaka cast, iznenadio sam se. Samo pikni kameru mrvicu gore da gleda, kad ides ovako agresivno izmedju borova da se vidi malo horizonta :)

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #310
Ovo je prvi put da stavljam kameru u tom položaju. Ideja dobra da je dignem, jer mali je nagnut pod 30 stupnjeva kada idem naprijed da imam brzinu. Možda sutra na Šepurinama novi test odradim.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #311
Svaka čast. Divno je gledati ove videe.  :)

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #312
Svakako! Inače, rado bih snimio neke urbanije dijelove grada, ali me malo prpa, sve se više priča o "dronovima", nek lik me prijavio za špijunažu dok sam u parku snimao kako lišće leti ispod quada, čak mislim da su me i policajci jednom prilikom malo promatrali...
Možda bolje da se počnem baviti drogom, oružjem ili onim najgorim...politikom...manje te nadziru, a i dobro se zaradi.

Možeš snimat na javnoj površini šta god hoćeš i koga god hoćeš prakički (naravno djeca i sl.) i zapravo ti jako malo toga mogu, pogotovo ako se tebi inati. Prije nekog vremena se vodila jedna lokalna rasprava o tome zbog slikanja razno raznih "špica", "svakodnevnih poslova", "ljudi na ulici" od strane raznih portala i na kraju nije ništa od toga bilo. Odnosno sve se smije, a bilo je tu i slika javnih bazena, okupljanja, birtija. Tražila su se mišljenja nadzornih tijela, i zapravo ništa nije zabranjeno ili je u najgorem slučaju u nekoj sivoj zoni. Jedino što neprolazi je ovo gore već spomenuto. Naravno, ključna riječ u cijelo priči je javna površina.

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #313
Danas izišao letjeti na stari-novi teren da napravim zazubice-neletilice kišnim letačima. Ali jaka bura na pisti bacala X-UFO tako da nisam mogao mirno letjeti. 1200m piste s obje strane okružene borovima bez grmlja. Idealno za mijenjanje položaja -terena za letjeti. Jedva čekam letjeti oko tornja za trening padobranaca.  A ima i mjesta za provlačenje kroz njega , zar ne Sekile  ;)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #314
Bože moj .....fotke su kao iz bajke... :o  Volim žarke i ''neprirodne'' boje , Hvala Igore na prvim Novogodišnjim razglednicama ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes