Skip to main content

Topic: Naši najbolji FPV filmovi (Read 329470 times) previous topic - next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #345
Bez utega se neces rijesit tako lako vibracija na quadu, na avionu druga prica, ali na quadu obavezno... Jel je kamera 39g i gumice su potpuno beskorisne i neuspiju iskompenzirati vibracije.

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #346
2.7K HD

malo mi je trebalo dok sam posložio sve, još i uz muziku... no uživajte, nadam se da je ok 8)

Aerial Showreel 2014

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #347
Svaka cast Tom!

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #348
Odlican video i snimke Tom!


nesvidja mi se intro i predugacak je ... i outro isto! :) ... i font za web site bi koristio neki sans-serif ;)

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #349
Impresivno ,kao i uvijek....posebno 1:06...Tom , Hvala i Sretan Božić... 8) LP
P.S.  Da, skoro zaboravih ...glazba po mom guštu... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #350
Tom odlično!!!

lp
Toni


Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #351
Zadnji lijepi dani korišteni za letenje na plaži ZDRILAC kraj NINA koja je bila kobna za moje letilice. EASYSTAR i X-UFO završili u moru.. Treći put nije pao ali mi je zbog kratkog spoja ( moja greška ) riknuo EAGLETREE diversity  >:(


23.12.2014. NIN - PLAZA ZDRILAC
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #352
Čovjeće, fakat koma! A zasto u video i te padove nisi uvalio?!


Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #354
E moj DAG... Nemoj me mučiti sa tim dizasterima..  Prvi pad sa Easystar je bio među prvim FPV letovima... Zablesavio sam i nikako da smirim avion, Morao sam ga sruštiti na Zemlju, jer je svugdje oko mene bilo more. Sva sreća napola je bio u moru pola na plaži.
Jednino su na VIDEO TX otpala dva mala chipa. MUVA ih je zalemio i radi :-)
 X-UFO sam vozio sa KK2.0 shrotom. Počeo je bacati i zanositi. Imam video snimke NIN. Ti je bio prvi let. Odmah nakon njega sam obavio drugi na ovoj plaži. I onda zablesavio i počeo nositi u desno. Morao sam ga opet sruštit da ne ode na pola uvale. Upao u more na sam rub plaža_more. GOPRO se otkortljao u more pola metra od plaže. I na kraju sve radi. GOPRO bio moru 3-4 minute. Odmah sam ga oprao u STUDENOJ a kod kuće u destirliranoj. Evo i dalje radi. Taj drugi video pada je snimljen ali je kamera ostala bez napona i nije "zatvorio" video, premda ga programi vide, ali ne mogu otvoriti fajlu.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #355
Ako odes na google i trazis how to restore a corrupt gopro file, izvuci ces vjerojatno veci dio filea. Ja sam tako vec radio. Zao mi je da nemas srece, zelim bolju srecu u novoj godini! :)

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #356
Hvala na info. Nisam se trudio jer sam bio u šhoku dali će GOPRO preživjeti. Sušila se tri dana dok se nisam usudio ubaciti bateriju i uključiti.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #357
si gopro otvaral ili opral izvana
dx9-xd8-gobac630

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #358
Samo skinuo poklopac i odvidao plastični dio u koji ulazi baterija. Dalje se ne može. Dvije ploče spojene nekim jakim kablom ( Žicom ) koja valjda spaja te dvije ploče i prenosi struju. Dovoljno za oprati u destiliranoj vodi. Iskusni preporučuju i oprati u alkoholu da povuče sav H2O sa elektronike.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(