Skip to main content

Topic: NAZA OSD - kopija (Read 9194 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #30
Ja sav na 4s, morat cemo uposliti kakav step-down modulić

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #31
matej sad je proslo vec neko vrijeme...
neki novi dojmovi ?

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #32
Sve radi super. Nikakvih problema. Ima sve isto kao i original naza, tj sve sto ti treba od parametara. Best buy


Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #34
Nisam taj vidio prije kupnje. Ovaj je bio najjeftiniji a i jedini koji mi je tada izbacio kad sam trazio pa reko odoh probat pa sta bude.

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #35
SoXy, jesi uspio spojit OSD?

Ima netko prevedene screenshooteve meni-a? 

Krenuo sam prevodit manual s neta na engleski, no posto trenutno nemam mobitel, nemogu prevesti tekst sa fotki. Drugi nacin neznam.


Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #36
E jesam bas preksinoc, i sve radi od prve, samo treba pazit, strujni output za kameru pušta puni napon baterije van pa treba ubacit bec ako ti je kamera 5 ili 12v, a radis na 4S npr... prevedem te menije pa cu stavit ovamo veceras ili sutra.

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #37
Sve je objasnjeno u postovima gore. 5 v izvuces iz naze, receivera itd... Samo crvenu povuces tamo i to je to.

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #38
Di izvucem 5V?

Pa u manualu od N2 OSD-a pise da radi na 7-16.8V, i napon baterije zapravo  je ovaj napon koji pokazuje na ekranu. Kad ga spojim na 12V bec, vise ne pokazuje stvarni napon baterije, nego naravno izlazni napon BEC-a.


Ko sto soxy pise, ja sam spajao direktno 4S na ulaz, i tada prikazuje stvarni napon na ekranu. Prije nego sam spajao kameru sam mjerio napon na izlazima za Tx i kameru, i tu sam spojio BEC koji skida taj napon na 12V.

Tako radi ok.

Medjutim, nisam uspio prevest meni od N2, tako da jos nista nisam podesio.



Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #39
Pitaj dorijan_sb na pm neka ti objasni sve sto te zanima oko N2 on zna kineski :-)

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #40
Naravno :)

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #41
Imam mobius za fpv letenje i snimanje na quadu. 5v za njega sam uzeo iz srednjeg pina na nazi tj + sa motora br. 5 kojeg ne koristim jel imam quad. Zutu i gnd uzmes sa osda sa video outa.

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #42
Daklem,
evo prijevoda za vas koji niste tako jaki s mandarinskim  ;D

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #43
Ma svaka cast :D
Thanks  8)

 

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #44
...jel netko kupio i probao ovaj S-OSD za NAZU, kakva su iskustva?!

http://www.goodluckbuy.com/s-osd-remzibi-osd-module-with-flight-mode-for-dji-naza-lite-v2-gps-vs-iosd.html

[attachimg=1]

ili ovaj - navodno iste funkcije samo puno manja verzija

http://www.goodluckbuy.com/mini-s-osd-osd-module-with-flight-mode-for-dji-naza-lite-v2-gps-vs-iosd-remzibi-osd.html

[attachimg=2]



LP
LP,  Chris
... gravity always wins ....