Skip to main content

Topic: POMOC Tamiya (Read 2805 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

POMOC Tamiya

Pozdrav svima
Totalno sam novi u svemu ovom i trebala bi mi vasa pomoc.Dobio sam ovaj autic i neznam nista o njemu ,samo znam da je Tamiya i da ne radi.
Stavit cu i par slicica tako da vi strucnjaci ,a znam da vas ima mi mozda mozete rec koji model i sta je to tocno.
Ja sam inace iz Rijeke tocnije GROBNIK a ovdje kolko sam skuzio sve je mrtvo niko se ne vozi tako da nemam koga pitat.
Hvala unapred

Odg: POMOC Tamiya

Reply #1
Pozdrav,
model je TAMIYA TT01, koliko vidim full tuning je(alu upgrade-i i karbonska šasija). Skini sa njihovih stranica manual za TT01. Koliko vidim nemaš stanicu i prijemnik (za upravljanje modelom). Imaš u Rijeci automodelarski klub pa slobodno otiđi do njih da ti pojasne neke stvari. Evo ti adresa: AMK Rijeka
 Drage Gervaisa 45, 51000 Rijeka. Predsjednik je Sanjin Ferković, mob. 091/512 06 64. Imaju i web   http://www.amkri.hr. Dogovori se sa njima da se nađete da te upute u sve, pregledaju auto i objasne osnove.

 

Odg: POMOC Tamiya

Reply #2
Hvala na info.
Definitivno cu se javit a mozda i uclaniti.

Odg: POMOC Tamiya

Reply #3
Dali imaš bateriju, punjač, daljinski i sve ostalo?


 

Odg: POMOC Tamiya

Reply #4
Upravo sam narucio GT2 stanicu nije nesto al ce proc ,a bateriju i punjac imam.
Bas evo cekam da prodju ovi blagdani pa cu se javit u taj modelarski klub u Rijeci i potrazit pomoc oko slaganja tog autica.
P.S
Sve najbolje u 2015 godini.