Skip to main content

Topic: multiwii vs KKboard (Read 1674 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

multiwii vs KKboard

Elem, nabavio od prijatelja Gaui X330, jer je izgubio zivce nakon dva katastrofalna pada.
Jedva ga ponovo slozio i natjerao u hover.
Nestrpljenje, sumrak, model izmedju mene i sunca u zalasku, ne znam sta je gdje okrenuto i naravno, okrenem ga u zemlju. Polomim frejm, sve ostalo na mjestu.
Napravio H frejm, od drveta, razmak izmedju osovina motora po dijegonali je 550mm. frejm je jako cvrst i ne uvija se.
Elem,
mijenjao bih stabilizaciju pa molim preporuku, da li da uzmem
http://www.rctimer.com/product_761.html ili
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__24723__Hobbyking_KK2_0_Multi_rotor_LCD_Flight_Control_Board.html


Cini mi se da Multiwii ima vise mogucnosti, ono sto mi je bitno i sto bih rado imao je altitude hold.


Miso
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: multiwii vs KKboard

Reply #1
Ja letim vec dugo razne modele na KK2 i meni je zakon, Svaki put kad sam pao bila je moja greska jer sam izvadjao gluposti sa quadom. Stavis gore 1.6fw ili 1.5 i mrak. Podesis sve na livadi . Za multiwii neznam

Odg: multiwii vs KKboard

Reply #2
da li kk 2.0 podržava altitude hold ?
mislim da nisam vidio tu opciju..
mada je izgleda zbog displeja lakša za podešavanja....


molim za još informacija
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: multiwii vs KKboard

Reply #3
KK2 nema altitude hold, a sad znam recimo da Crius ili APM imaju ali to na njima treba znati podesiti

Odg: multiwii vs KKboard

Reply #4
kk2 = zakon :)

Odg: multiwii vs KKboard

Reply #5
Što se dešava sa KK2 ako ostane bez RC signala ? Ako nema neku vrstu "altitude hold", vjerojatno ne može pouzdano prizemljiti, ili ima neki način ?!?

 

Odg: multiwii vs KKboard

Reply #6
Ide po zadnjoj zapovijedi dok je imao signala...dok ima struje :)

Probao nekoliko puta.... nenamjerno :)