Skip to main content

Topic: MWC QuadXCopter by me... (Read 7478 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: MWC QuadXCopter by me...

Reply #15
mene isto, na iglama sam totalno  ;D

nadam se da bu sve prošlo ok i da bu osvanuo neki onboard filmić jasno.

Odg: MWC QuadXCopter by me...

Reply #16
mene isto, na iglama sam totalno  ;D

nadam se da bu sve prošlo ok i da bu osvanuo neki onboard filmić jasno.



ja sam isto več prešel na MCW, bolji je u svakom pogledu od KK, a pogotovo fail safe opcija...


dok jednom probaš dobro podešen MCW ne želiš više natrag na KK  ;)
a ako nisi oduševljen kak MCW radi, onda nije dobro podešen  :)

ja sa sada nemam tolko senzora ko davor, ja letim samo na gyro i acc....
nekak sam mišljenja da je to dovoljno.....

no bum žical kolegu davora da mi da jedan krug pa da me "razuvjeri"  ;)

Odg: MWC QuadXCopter by me...

Reply #17
ma to se ponasa gesund, kao sto kolega Dex kaze KK je igracka za ovo, definitivno puno bolje radi a i opcije su joj daleko vece a cijenom ne odskace bas nesto previse od KK gledajuci na to sta se dobiva sa njom...nisam danas stigao montirat je na letjelicu zbog koje kakvih akcija sa MK eskadrilom ali to cemo u toku sutrasnjeg dana snimit nesto ;)


Odg: MWC QuadXCopter by me...

Reply #19
Wooow jebena kontrola
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd


Odg: MWC QuadXCopter by me...

Reply #21
moram priznati da ovakav demo let još nisam vidio  ???
ko sijamski blizanci ste, nema razdvajanja  ;D

pa kaj mu nisi dao gasa da leti?

Odg: MWC QuadXCopter by me...

Reply #22
Sa više gasa se više nebi vratio to sam ja na mikrokopteru napravio ode u papar ako ti otkaže stanica možeš se slikat odleti ko balon.
Totalno je čudno letiti samo u akcelerometar modu čim pustiš palicu odma ga ravna što je dobor samo za hover ali je dobro u tom smislu što ga možeš zavezati špagicom i vuč po livadi ko balon
pa ako nekog veseli...

Odg: MWC QuadXCopter by me...

Reply #23
@Tomislav_ZG
-cujes ono pistanje u pozadini, stanica ne da je bila prazna nego baterija status 0,1% :D
-nisam imao stalak za fotic da snimim jer mi ga sestra odnjela negdje, ali leti inace jako gesund :P , u acro modu jako nervozno, u stable modu skroz mirno sa auto levelom kad pustis palice s time da nista nije natrimano ni iskalibrirano do kraja


@jazavac
nije velika razlika izmedju MK kad je acc upaljen, naravno ti mu podesis tako da se ne ravna odmah, zapravo ja imam slozeno da kad leti sa acc nakon pustanja palica jos 10-12m leti u tom pravcu pa tek onda pocinje izravnavat osi, a ako to nasviras onda je istina da kad pustis palicu zakopa se u vagu, vuces ga spagom ko kravu po livadi :D