Skip to main content

Topic: 1:10 nitro aftić (Read 4596 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

1:10 nitro aftić

Nabavih nitro autic.

4x4, disk kocnica, amortizeri, 2 brzine...uglanom poprilicno brza stvarcica odlicna za zajebc...







posto sam sa nitromotorima na Vi neznam koje gorivo bi bilo najbolje....sa nitrometanom ili bez?
uz njega sam dobil neko crveno na kojem jedino pise 84% metanol i kao ima i nitrometana


Odg: 1:10 nitro aftić

Reply #1
Za autice je potrebno koristiti gorivo sa 15% nitra.
Veca turaza motora, manje strujanje zraka-hladjenje, pa ide i vise nitra da ga bolje hladi...

Odg: 1:10 nitro aftić

Reply #2
da primjetio sam da se motoric ne zagrijava previse.

Sto se tiče svječice koju je najbolje koristit?
pošto uz njega nisam dobio ni jednu rezervnu planiram naručiti.

primjetio sam na ebayu da se svjecice prodaju po brojevima od 1 do 5 (toplinska vrijednost) pa dal je bolje uzeti sa vecom ili manjom toplinskom vrijednosti?

Odg: 1:10 nitro aftić

Reply #3
Za tvoj motor idu hot ili hot-medium svjećice što bi trebalo biti R2 i R3 oznaka zavisno od proizvođača.Gorivo imaš u rc shop-u  u prečkom 25% lrp.

Odg: 1:10 nitro aftić

Reply #4
da dobro si napiso : odlicna stvarcica za zajeb...iu pri paljenju!! -.-  nitro- :'(  ::)  :-[

Odg: 1:10 nitro aftić

Reply #5
ma mali pali iz prve, ak ga dobro poštelaš.

obje dizne zatvoris i onda otvoris za 2 i pol kruga.kad se zagrije postelaš ler gas i max gas.

prije paljenja mu prstom zatvoris izlaz auspuha i par puta naprazno zaverglas da povuče gorivo i mora upalit iz prve.

Odg: 1:10 nitro aftić

Reply #6
ma mali pali iz prve, ak ga dobro poštelaš.

obje dizne zatvoris i onda otvoris za 2 i pol kruga.kad se zagrije postelaš ler gas i max gas.

prije paljenja mu prstom zatvoris izlaz auspuha i par puta naprazno zaverglas da povuče gorivo i mora upalit iz prve.

Potpis!

Nije nitro samo za verglanje i istina je da se da jako dobro poštelat.... ;)
Robert

Odg: 1:10 nitro aftić

Reply #7
Ma da, nemojte pričat gluposti, dobar nitro motor kad jednom poštelaš, manje više zaboraviš na njega, bar je tak u mom slučaju (O.S., Webra, Thunder Tiger)
Dok sam s jednim ruskim MDSom imao samo pizdarije, ali i takav je napravio nešto manje od 100njak sati rada  ;D
MAK Zapad