Skip to main content

Topic: 1/10 short course autić s HK-a (Read 4216 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

1/10 short course autić s HK-a

Dakle nakon skoro 6 mjeseci razmišljanja još se nije ostvarila želja da si nabavim autić. Bilo je tu svega, no evo u zadnje vrijeme razmišljam o nekim drugim opcijama.

HK short course 1/10 autić. Cijena s elektronikom je dakle 135$ + poštarina. No sve je plastika....
No što ako imam opciju da sve djelove koji se inače nabavljaju za traxxas , HPI i slične stvari isto tako nabavim i za HK? Zar ne bi to bio solidan auto?
Naime imam prijatelja koji je pogledao večinu tih djelova i može ih izraditi od metala, precizno.

Ako transformacija u metal izdanje bude uspješna, zanima me jel nekome to isto interesantno, da možda napravimo koju seriju više? Znači cijeli kit ruke, prednji stražnji stupovi i sve što se inače može zamijeniti u metal verziju a da je ta transformacija korisna.




Odg: 1/10 short course autić s HK-a

Reply #1
Mali OT:
Auto, pogotovo nakon aviona a posebno nakon helija je skroz bezveze. Isto tako i čamac.
Znam, imao sam 1:10 nitro (robbe), 1:10 elektro (tamiya), nitro gliser (kyosho) i sve to dosadi jako brzo.
MAK Zapad

Odg: 1/10 short course autić s HK-a

Reply #2
Mali OT:
Auto, pogotovo nakon aviona a posebno nakon helija je skroz bezveze. Isto tako i čamac.
Znam, imao sam 1:10 nitro (robbe), 1:10 elektro (tamiya), nitro gliser (kyosho) i sve to dosadi jako brzo.

Ma auto mislim tako i tako dalje proslijediti, znači isprobati, složiti modifikacije i prodati. To imam i kupca već ;)

A brod ne slažem ja, nego frend, za njega ispitujem. No nikad se ne zna ;)

Odg: 1/10 short course autić s HK-a

Reply #3
Radije si složi Polarisa ili kupi nekakav Icon A5  :)
Letimo sutra?
MAK Zapad

Odg: 1/10 short course autić s HK-a

Reply #4
Pa ja sam za gdje god. Bio sam i danas i smrznuo sam se, dvaput.
Naime igrao sam se s idle 1 setupom na 250tki i naravno puhao je turbo vjetar i otišao mi je visoko i napravio je flip koji se nije trebao dogoditi.
Na svu sreću bilo je visoko i snašao sam se.

Flipove na 250 odgađam do daljnjeg(čitaj daleko daleko).

Tko to može kontrolirati naopak svaka čast.

Gdje bi išao?

Ja sam zadnjih par puta bio na Stenjevcu i danas na King Crossu.

Odg: 1/10 short course autić s HK-a

Reply #5
Negdje gdje je asfaltirano/betonirano, samo da nema trave i kamenčića jer mi se ne otvara heli da bih zamjenio TT zupčanike  ::)
Inače, si počeo inverted na 450?  :)
MAK Zapad

Odg: 1/10 short course autić s HK-a

Reply #6
A fakat se doktori za OT.
Mene zanima isto jer me sinovi pile za auto, tipa ne moramo na livadu, možemo i tu ispred škole...
Vidjeli su neke dečke na igralištu, zarazilo ih, u školi su dobri, slušaju i uče,  pa reko :-\
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: 1/10 short course autić s HK-a

Reply #7
Negdje gdje je asfaltirano/betonirano, samo da nema trave i kamenčića jer mi se ne otvara heli da bih zamjenio TT zupčanike  ::)
Inače, si počeo inverted na 450?  :)

nop, stalno sam sa ovim malima na livadi.
Kad bude lijepo vrijeme  budem probao imam jedan koji je za tu namijenu. Pa šta bude bude.
<Daj neki prijedlog. Ja ti znam na igralištu od ludare se vozikat, na betonu. Tam nema nikad nikoga. Manji je prostor ali za mali je i previše a za 450 hover krugovi nema problema.

Odg: 1/10 short course autić s HK-a

Reply #8
neznam puno o autičima , ali kupil sam od prijatelja neki autič tipa off road , ima aluminijsku ploču za šasiju i prednji i zadnji diferencijal , motor je na benzin ili nešto ... izgleda poprilično dobro , piše na ploči concelmann touning ......
uglavnom sam videl da nisam baš za to ,pa ako je neko zainteresisan nek se javi
dx9-xd8-gobac630

Odg: 1/10 short course autić s HK-a

Reply #9
Negdje gdje je asfaltirano/betonirano, samo da nema trave i kamenčića jer mi se ne otvara heli da bih zamjenio TT zupčanike  ::)
Inače, si počeo inverted na 450?  :)

nop, stalno sam sa ovim malima na livadi.
Kad bude lijepo vrijeme  budem probao imam jedan koji je za tu namijenu. Pa šta bude bude.
<Daj neki prijedlog. Ja ti znam na igralištu od ludare se vozikat, na betonu. Tam nema nikad nikoga. Manji je prostor ali za mali je i previše a za 450 hover krugovi nema problema.

Nazovem te sutra, idemo derat "3D" pa kaj bude bude, ak treba skupim ga u vrećicu i doma zapalim s benzinom, pa sam miran
MAK Zapad

Odg: 1/10 short course autić s HK-a

Reply #10
Haha! OK. Ma sumnjam, ako si ga dobro složio, i ako si toliko na simulatoru, na visini nije problem okrenuti stvar i slično. Bed je jedino to napraviti prvi put.
javi sam gdje pa dođem. Ponesem nešto za video.