Skip to main content

Topic: Napokon! (Read 7533 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Napokon!

Reply #30
Jel ima netko onaj mali zupčanik za motor od 10 zubaca na prodaju?
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Napokon!

Reply #31
10 zubaca?
Si siguran da ti treba tak mali?
Mislim da nema ispod 11 za 450-ku
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Napokon!

Reply #32
10 zubaca?
Si siguran da ti treba tak mali?
Mislim da nema ispod 11 za 450-ku
Robi je izračunao da ako stavim 10 zubaca da ću imati oko 2765 HS.Kaže  da je to solidno.Nisam znao da nema ispod 11t za 450-tku...Što više zubaca na motor pinionu to veći HS ili?Neznam koliko zubaca onda staviti ako nemogu 10...
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Napokon!

Reply #33
Stavi 11 slobodno, ne moraš ga terat u idleu na 100% krivulji, a ako imaš governor, onda slobodno i 12 za taj HS, treba mu headrooma
MAK Zapad

Odg: Napokon!

Reply #34
Naručio sam si motor pinione, 1,5mm hex i novu masku za helić,čekamo to da opet počnemo slagat
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Napokon!

Reply #35
Evo Stiglo :P Neznam zašto no maska koju sam kupio neide na helić a na stranici piše da je za HK450 V2... Koristit ću onda onu isjeckanu.
Pošto su praznici vjerujem da će helić biti gotov uskoro.
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Napokon!

Reply #36
Bok Jura, eto mene nazad na forumu nakon par mjeseci i baš mi je drago vidjeti da uživaš u nadogradnji helija. Kako napreduje učenje leta, ima koji filmić? =)
InnovationMatters

Odg: Napokon!

Reply #37
Još nije poletio samo treba stavit spartana gore a neznam kak...da li je sve jedno u koju stranu idu žice ili ne,gdje se spaja sa servačem niti mu reć koji servo imam...Sad to proučavam
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Napokon!

Reply #38
Spartana možeš montirati više manje svakako. U uputama ti sve piše.kablovei, podržane servo modulacije i na što pripazit.

http://www.spartan-rc.com/products/quark/userguide/index.html

stranica 3 - koji kabel gdje
stranica 6 - što uzeti u obzir kod montiranja
stranica 11- servo modulacije

evo i slike jedne od opcija kako montirati spartan na frame, u principu je bitno da je pravilno naštelano.

InnovationMatters

Odg: Napokon!

Reply #39
Naišao sam na još 1 problem...Repni servo mi je analogni pa se Spartan nemože spojiti s njim.Moram kupiti neki drugi servo.
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Napokon!

Reply #40
Evo stigao mi je zadnji dio slagalice.Align DS420 servo za rep.Sad ga treba staviti gore,kalibrirati punjač,napuniti bateriju i krenuti sa set-upom

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX