Skip to main content

Topic: PayPal - upozorenje !!! (Read 2381 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

PayPal - upozorenje !!!

"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: PayPal - upozorenje !!!

Reply #1
Pitanje vezano s ebay i paypal

kupio sam kameru iz amerike za 162,50 te nakon 25 dana sam kontaktirao sellera da mi nije stigao item.
on je provjerio tracking number i rekao da je zagubljen te mi je vratio lovu. Cekao sam 5 dana iako je pisalo da ce sjesti odmah na racun ali sjelo je tek danas. I to je sjelo 158,04usd iako sam platio 162,50 izgleda izgubilo se u tom pretvaranju kn usd i gluposti.

nakon sto sam vidio da je sjela lova, gle cuda postar donosi kameru. tako da sam dobio kameru a lova sjela. E sad posto sam posten prvenstveno jer je prodavac isto takav bio odlucio sam da mu vratim lovu 158,04 koliko mi je sjelo. Kontaktirao sam paypal i selelra i obavijestio o situaciji. Sad me zanima kako to ide da sve bude ok provedeno kroz paypal i ebay da vratim lovu i dali cu morati platit 162,50 ili 158,04 koliko mi je sjelo.

HM kako to napravit, dali je imao tko slicnu situaciju?
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: PayPal - upozorenje !!!

Reply #2
Koliko ja znam, frajeru možeš samo preko PayPala poslat lovu, bez ikakvog utjecaja na ebay. Svejedno je za što je novac namijenjen, robu, uslugu, pozajmicu ... A koliko? To neznam  ::)
Ja sam čak prijatelju iz usluge slao sa svog računa.

Odg: PayPal - upozorenje !!!

Reply #3
rijesio covjek je ponovno postavio item

a jesam posten hhh mogo sam imati i kameru i lovu ali sam ispo fer i javio te sinoc platio ponovno
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: PayPal - upozorenje !!!

Reply #4
Skidam šešir i blago klimnem glavom, gospoda još izumrla nisu.
Tko umre  na jesen, za njega nema zime.