Skip to main content

Topic: turpijica mala (Read 2705 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

turpijica mala

di bi mogao naci turpijicu okruglu promjera 2 mm ili nesto slicno sta bi moglo posluzit
imam rupu oznaceno crnim na slici a treba bi isturpijat da nakraju izgleda kao ovo crveno na slici znaci trebam prosirit rupicu  :)

Odg: turpijica mala

Reply #1
glodalo za dremel?
Ili izbušiš nekoliko takvih rupa pa sa ravnom turpijom to poravnaš.. obično to tako ide..


Ne znam koji je materijal i površina, ali moglo bi i modelarskom pilom.. ;)

Odg: turpijica mala

Reply #2
glodalo za dremel?
Ili izbušiš nekoliko takvih rupa pa sa ravnom turpijom to poravnaš.. obično to tako ide..


Ne znam koji je materijal i površina, ali moglo bi i modelarskom pilom.. ;)

wora,super si.tako treba kako si predlozio,
dvije rupe krajnje a tada ako nije metal uzmes Borer sa Spicom u sredini i na njegovom obodu takodjer ostri vrhovi koji rezu kao nozem,
takve Borere imaju malo bolji Stolari i njima Rupe uvijek budu ciste a narocito sa donje strane ne potrga kao sto normalni Boreri urade,
osim toga kod Borera ove vrste zahvaljujuci Spicu u njegovoj sredini koji sluzi da ides tocno na Tocku centra Rupe,
sa njime mozes nizati Rupe jako knap jednu uz drugu i ostane ti samo malo za poturpijati,
u Baumaxu ili Pevecu treba da ih ima,
poz.Iv

Odg: turpijica mala

Reply #3
karbon je materijal
idealno bi bilo kad bi tu rupicu prosirio vodoravno za samo 1mm

probao sam sa svrdlom koji ima spic ali to je nemoguce da s njim prosirim rupu za 1mm pobjegne ili dolje ili gore


Odg: turpijica mala

Reply #5
karbon je materijal
idealno bi bilo kad bi tu rupicu prosirio vodoravno za samo 1mm

probao sam sa svrdlom koji ima spic ali to je nemoguce da s njim prosirim rupu za 1mm pobjegne ili dolje ili gore

za Rupu prosiriti i to da bude na sve strane tocno prosirita a da ti ne uzme Borer sa jedne strane vise,
imas konusne Borere sa mnogo vertikalnih ostrica,te Borere uzimaju Automehanicari za prosirivanje Rupa na Plehu,
ti Boreri su raznih velicina i konusni i lice na Frezer a to u stvari i jesu

Odg: turpijica mala

Reply #6
nemam nista imam samo baterijsku  :)

raspitujem se sutra kad odem u zeljezariju da znam sta da trazim
uzet cu taj dio ap probat objasnit prodavacu sta mi treba pa ce mi valjda ponudit nesto

kako sam ja to zamislio bilo bi super kad bi imao tu malu turpijicu i s njom isturpijat i to je to
ali kolko gledam po netu nisam naisao na tako male turpijice


Odg: turpijica mala

Reply #7
nasao sam mala turpijica 40 kn
nudio mi za dremel neku puntu/svrdlo 117kn
nisam znao da su takve cijene nemas sta vidjet ovu puntu a 117 kn  ???

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.