Skip to main content

Topic: Domovinski most (Read 35777 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Domovinski most

Reply #45
Evo, još nekoliko slikica od jučer... ;)

[attach=1]

Diogen & Bela IV

[attach=2]

kolege iz Dugog Sela nešto traže po zraku

[attach=3]

dugoselski EDF Bumbar

[attach=4]

Kano & njagov dvokrilac - ja pitam koji setup je gore, on veli: Hacker... 8)

[attach=5]

Plavi & Zagi mit brzi profil

Šteta kaj nismo poslikali kutiju s alatom... :D
Ideš, ovo leti... :D

na stolu: BT 1/6 F4U Corsair
build log: http://www.flyfreak.net/samogradnja/bt-f4u-corsair-u-16-skali/
u zraku: Skyartec 182 Cessna

Odg: Domovinski most

Reply #46
Dečki su trošili baterije a onda smo malo mjerili temperature!
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: Domovinski most

Reply #47
Dvostruki zajeb: prvo se ispričam ekipi da sam zaboravio karticu za fotić i da mogu puknuti samo 5-6 fotki u scratch memoriju ..a danas ustanovim da je kartica bila uredno spremljena u torbicu od fotića ...... :'(
Ide još jedna fotka: tko ma najveći Zagi ?
Damir

Odg: Domovinski most

Reply #48
Ide još jedna fotka: tko ma najveći Zagi ?
Damir

Lija mislim, ali se ne broji pošto je između dve polovice krila ugurao neko veliko puhalo i tako dobio na širini,
ostali samo ugradili motore na spoj  :D  ;D


šteta što nas par nije moglo jučer doći pa da se izlovimo po nebu,
vidim da je bilo zabavno  :)

Odg: Domovinski most

Reply #49
baš vam zavidim.......
dok ste vi uživali ja sam moral obrađivati traktorom vrt babi deteta koje me podučava excel i word.
još koji dan i osnovno školac me bude naučil kak se množe ćelije u excelu




vijuni su spremni al eto dugove treba odraditi
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Koliko modelara treba da se izvede Hexa-Zagi aerozaprega ?

Reply #50
Koliko modelara treba da se izvede Hexa-Zagi aerozaprega ?

Odgovor je 6 modelara: dvojica izrade Zagija, treći izradi Hexacopeter, treći i četvrti pilotiraju i peti i šesti asistiraju da stvar krene prema gore ! To je još uvjek manji broj nego li plavuša koje mijenjaju žarulju !  :D
Ili to je 1/2 od broja mikrokontrolera koji su bili angažirani u oba modela i stanice da bi uspjela ova aerozaprega.
Dakle cca 12 mikroprocesora i 6 modelara garantiraju uspjeh aerozaprege Zagi-Hexa !  :D
Damir

Odg: Domovinski most

Reply #51
kaj nemre helić, može hexa  ;D

svaka vam čast.

nadam se da idete i sutra.

Odg: Domovinski most

Reply #52
ja bi išao sutra ...ide li ekipa opet  :'( :'( :'(


lp
Toni

Odg: Domovinski most

Reply #53
ja sam na kanalu ... od 10
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Domovinski most

Reply #54
pridružujem ti se ...

Odg: Domovinski most

Reply #55
recesija je uzela toliko maha da se na livadu ide sa jednim modelom s motorom i ostali bez ;)

svaka čast!

Odg: Domovinski most

Reply #56
današnji dan,

Na kraju sam ipak završio na Domovinskom, jer na kanalu su raketari zauzeli poziciju, imali su natjecanje. Malo sam uranio pa sam najveći dio vremena bio sam  sa maksimalnim brojem modela u prtljažniku (više nije stalo  :D ) @denis ko kaže da je recesija? :) , sve uspješno letilo, novi zagi me još jednom uvjerio da bez Zagija ne želim biti na livadi sve ostalo je ono "usput", jedrilica (ona od 2,8 raspona) je također po prvi put poletila, uprkos savjetima kolega sa foruma za setup (hvala im na tome) za sada sam stavio samo gljivicu čisto da je dignem i vidim kako se uopće ponaša, sve je bilo ok naravno sada ide jači setup, btw termike je bilo na pretek danas.
E tad je naišao Tomislav za Mig-om pa je show počeo, taj mig ostavlja čovjeka bez daha to treba vidjeti, sa batkom od 4s reže zrak, nakon njega je došao jazavac pa je odradio takav spektakl sa helićem da smo mogli samo s nevjericom zjevat, barem ja jer još nisam vidio što taj dečko radi s helićem skidam kapu, žao mi je što se nisam sjetio snimiti to.
Sve u svemu vrlo uspješan dan, samo sam kremu za sunčanje zaboravio ponjeti.... :D

Odg: Domovinski most

Reply #57
Hrvatski Zagi Team nema sta :)
i daska ce letjeti ako stavimo motor

Odg: Domovinski most

Reply #58

Ljudi, hoce li netko od vas iskusnjara biti sutra (subota) na Domovinskom oko podneva (plus minus)?

Imao bih par n00bovskih prakticnih pitanja, pa da se ne natezemo preko foruma...?