Skip to main content

Topic: Odg: Kanal preljevnica (Read 90852 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #450
E Marjan, sad si pravi Baja  ;D
MAK Zapad

Odg: Kanal preljevnica

Reply #451
Ma Mario ovo se vozi penzonerski na frtalj gasa, jedva da krene ali kad krene onda je kuku lele
Čak je i Tifon blizu a Ina da ne pričam, samo koji imaju bolje gorivo ipak je ovo pila da ju ne zeznem s lošim  gorivom  :D :D :D :D :D
lp

Ja sam cul da INA prodaje Tifonu... kajjaznam  ;)
Raspitaj se da ti se ne zastopa nekaj  :P
Jesi vozil tog cetverogumnog?

PS
ti zna zena za njega  ;D

Ma k....c zna garaža mu je u mom autu u gepeku, rekal sam joj da mi se pokvaril gepek i da se nemre otvorit  ;) ;)
I psoval Japance kakve to aute rade, da se gepek ne da otvorit. Nemrem ni do rezevne doći  ;) ;) ;)


Već neznam di su mi sve modeli po garažama, u Rudešu, u Prečkom ćak imam kutiju novog avijuna na viksi morat ću tu šupu legalizirat da mi ju ne sruše i s...bu model.


lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Odg: Kanal preljevnica

Reply #453
Meni modeli 95% slozeni no klinci ko za inat nedaju mira  :D pa da sve poslozim do kraja..al vecer dolazi i danas rano spat,ajmo  8)

ugl,biti ce to zanimljivo nebo sljedecih dana  :P

Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #454
jbg sutra je kiša jedino u nedjelju iza 12
lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Kanal preljevnica

Reply #455
Ma Mario ovo se vozi penzonerski na frtalj gasa, jedva da krene ali kad krene onda je kuku lele
Čak je i Tifon blizu a Ina da ne pričam, samo koji imaju bolje gorivo ipak je ovo pila da ju ne zeznem s lošim  gorivom  :D :D :D :D :D
lp

Ja sam cul da INA prodaje Tifonu... kajjaznam  ;)
Raspitaj se da ti se ne zastopa nekaj  :P
Jesi vozil tog cetverogumnog?

PS
ti zna zena za njega  ;D

Ma k....c zna garaža mu je u mom autu u gepeku, rekal sam joj da mi se pokvaril gepek i da se nemre otvorit  ;) ;)
I psoval Japance kakve to aute rade, da se gepek ne da otvorit. Nemrem ni do rezevne doći  ;) ;) ;)


Već neznam di su mi sve modeli po garažama, u Rudešu, u Prečkom ćak imam kutiju novog avijuna na viksi morat ću tu šupu legalizirat da mi ju ne sruše i s...bu model.


lp

Imam ja mjesta jedno 100m2 viška za modele u skladištu iza radione u Brezovici pa se sve možemo dogovoriti!!!
A ima i mjesta za raditi nove! ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Kanal preljevnica

Reply #456
To se trži sve na jednom mjestu,
A  ne razbacano na par lokacija
Čujemo se
Lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Kanal preljevnica

Reply #457
 ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Kanal preljevnica

Reply #458
Kao sprema po garazama a kao zena nemre procitat popis opreme iz potpisa hehe  :D kao da citam mini HK iz susjedstva  :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #459
A i zaboravio dodati..hebemti vreme.da,vrijeme,dobro si culo.nije ti neka fora  :-\
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #460
Ide Baja na preljevnicu

http://www.youtube.com/watch?v=RUcAtlCWEuo

Robi1kenobi kao vozač i moja malenkost

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Kanal preljevnica

Reply #461
S.T.R.A.Š.N.A.P.I.L.A.
dao si mi za razmišljat..nisi mi smio dati daljinac.nije ti to neka fora  :D

Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #462
Baja je zakon, ide ko gluva kuja  :)
MAK Zapad

Odg: Kanal preljevnica

Reply #463
Hahaha super! Samo vam jos fali pas da trci pored njega!

 

Odg: Kanal preljevnica

Reply #464
Da li je netko bio ovih dana na Preljevnici, jeli trava pokošena???