Skip to main content

Topic: prva iskustva (Read 10145 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

prva iskustva

mozete mi reci kakva su bila vasa prva iskustva sa letenjem..ko vam je pomogao kod prvog leta je li ko poletio sam i sletio a da nije ostetio model misli se na prvi put..meni se cini da bi ja to svladao bez problema ili se varam???

Odg: prva iskustva

Reply #1
moje prvo iskustvo s letenjem je bilo sve samo ne pozitivno... :D

razbil sam model prije nego kaj sam s okom trepnul jer sam mislil da ja to mogu sam...

e, pa neide to baš tak... ;)

sve ovisi o modelu s kojim misliš leteti, ali mislim da je najpametnije ostati kratak za jednu pivu i počastiti tebi najbližeg iskusnog letača da te ukratko poduči...

pozdrav...
Ideš, ovo leti... :D

na stolu: BT 1/6 F4U Corsair
build log: http://www.flyfreak.net/samogradnja/bt-f4u-corsair-u-16-skali/
u zraku: Skyartec 182 Cessna

Odg: prva iskustva

Reply #2
znaci bilo je tesko upravljat?..kupio bi si neki motorni model za pocetnika neznam jos tocno sta dok ne kupim stanicu

Odg: prva iskustva

Reply #3
mozete mi reci kakva su bila vasa prva iskustva sa letenjem..ko vam je pomogao kod prvog leta je li ko poletio sam i sletio a da nije ostetio model misli se na prvi put..meni se cini da bi ja to svladao bez problema ili se varam???

to ti je isto ko i kad prvi puta jebes, sav si na iglama,treses se ko siba na vodi.....a poslije to ide ko po loju...citas novine i jedes kekse

Odg: prva iskustva

Reply #4
a dobro onda se da samostalno to obavit????;D


Odg: prva iskustva

Reply #6
hvala puno!

Odg: prva iskustva

Reply #7
Ja bi ti ipak preporučio pivo..paše i poslije prvog fuka i poslije prvog leta, lijepo nakon prvog (letačkog) iskustva odvedeš 'instruktora/instruktoricu' na pivo i porazgovaraš o tome kaj treba usavršiti! :D
Damir



Odg: prva iskustva

Reply #8
Ja bi ti ipak preporučio pivo..paše i poslije prvog fuka i poslije prvog leta, lijepo nakon prvog (letačkog) iskustva odvedeš 'instruktora/instruktoricu' na pivo i porazgovaraš o tome kaj treba usavršiti! :D
Damir

je,je ako je instruktorica obavezno pitas kam treba svrsiti i kako
:D



Odg: prva iskustva

Reply #11
Moj model se prvi put prije spustio nego je poletio,a kasnije kad je poletio onda mi je i odletio :D
Nikad ga vise nisam vidio :D
Brzo i efikasno lomim elise.Dolazim na vas poziv.

Odg: prva iskustva

Reply #12
Ja sam na svu srecu samouk.kako sam na otoku nisam imao nikog pored sebe da mi nesto pokaze.Stari je letio dosta a ja jos kao klinac uvjek uz njega i imao sam nekog iskustva u letenju pravim vijunom vjerojatno mi je onda i bilo puno lakse sve to svladat.Slucajno sam kopao netom i tad naletim na stranicu bivseg RCM-a narucim jamarinu cessnu 182 s magnumom 7'5ccm jamarinu stanicu kad je doslo sve to kuci slozim onako kako sam mislio da mora ici.na prvom letu sam isao na nogometno igraliste duzine nekoh 90x30m u nadi da je to za pocetak dovoljno.poletim prvi put a ona svugdje samo ne di ja ocu uspijem sletit jer kao pocetniku mi je bilo i malo 200m livade a kamoli 90x30 ogađeno igraliste zicom.na prvom letu sam skuzio ili model nije za pocetnike ili stvarno ne kopcam kurc.... kako to funkcionira.zazovem opet rcm i g miljenko mi kaze pa nisam znao da si pocetnik trebao si uzet trenar i tad sam narucio Jamarin T-46 letio njime od prvog puta kao da letim 100g rc modele.dan danas su zivi i cessna i trainer.cesna je imala jedan pad potom sam to sredio i poklonio prijatelju jer je to sve samo ne avijon padaju same i bez tvoje pogreske a T-46 visi na zidu za uspomenu na pocetak modelarske karijere.Znaci sve je izvodivo ali ako imas blizu prisutnu pomoc potrazi je nemoj da te bude sramota.ja sam poceo ucit prijatelja prije mjesec dana pa dva dana nije mogao skuzit da kad vuce palicu da model ide gore a kad je gura obratno,a da ne govorim da je s easy gliderom jedno 10sec letio na leđima i nije znao zasto mu sad model ide ljevo kad on daje palicu desno :D

Odg: prva iskustva

Reply #13
mozete mi reci kakva su bila vasa prva iskustva sa letenjem..ko vam je pomogao kod prvog leta je li ko poletio sam i sletio a da nije ostetio model misli se na prvi put..meni se cini da bi ja to svladao bez problema ili se varam???

to ti je isto ko i kad prvi puta jebes, sav si na iglama,treses se ko siba na vodi.....a poslije to ide ko po loju...citas novine i jedes kekse

i brzo svrsis.(prvi put) :D

Odg: prva iskustva

Reply #14
mozete mi reci kakva su bila vasa prva iskustva sa letenjem..ko vam je pomogao kod prvog leta je li ko poletio sam i sletio a da nije ostetio model misli se na prvi put..meni se cini da bi ja to svladao bez problema ili se varam???

to ti je isto ko i kad prvi puta jebes, sav si na iglama,treses se ko siba na vodi.....a poslije to ide ko po loju...citas novine i jedes kekse
 
i brzo svrsis.(prvi put) :D
jesss, otreseš se ko zeko
sve se svodi na isto, i kad letis prvi put brzo si gotov a i kad jebes prvi put brzo si gotov, jako slicne aktivnosti

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.